Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 07.11.2017

Ten historický fakt je overený praxou. Blogy a politické strany nie sú tie pravé štruktúry na dlhodobé udržanie koncepcie.
A prax je predsa podľa teba kritérium pravdy...

"Navíc, jsem nikdy nic takového nenapsal, že "blogy nebo politické strany dokáží zabezpečit šířeni koncepce dlouhodobě".

A napísal som niekde, že si to tak presne napísal ? Nie, Len som to názor na blogy a politické strany posunul do reality, že to nie sú tie pravé štruktúry pre dlhodobé udržanie koncepcie, čo je pravda.

Takže, načo sa vlastne rozčuluješ ? Že nie si schopný presne chápať, čo píšem, prekrútiš zmysel a potom tento vlastný konštrukt kritizuješ, že to je ako odo mňa ?
Taký prístup je len manipulácia z tvojej strany.


"Sám si něco vymyslíš, vložíš to někomu do úst a potom s tím bojuješ."

Toto presne robíš ty.

"A v této větě si sám sobě krásně odporuješ:
"Koncepciu KSB poznám a je jasné, že Putin v súčasnosti realizuje niečo iné i keď má s KSB styčné body.Nepotrebujem poznať všetky kroky Putina a všetky práce VP CCCP, aby som mohol vyvodiť tento názor".
Tj. sám říkáš, že všechna fakta neznáš, ale na základě své neznalosti si osobuješ právo vyvozovat nějaké závěry, o kterých potom tvrdíš, že je to absolutní pravda."

Zasa manipuluješ. Napísal som :

"Koncepciu KSB poznám a je jasné, že Putin v súčasnosti realizuje niečo iné i keď má s KSB styčné body.Nepotrebujem poznať všetky kroky Putina a všetky práce VP CCCP, aby som mohol vyvodiť tento názor.

Kde tvrdím, že v tomto citáte mám absolútnu pravdu ? To si tam vložil len ty.

Je normálne, až človek vyvodí závery, aj keď všetko úplne podrobne nepozná. Aj lekár vyvodí diagnózu i keď nepozná a nemá v rukách všetky testy...

Prekrúcaš, manipuluješ,, niečo si vymyslíš, vložíš to niekomu do úst a potom druhého kritizuješ.
To je tvoja práca, TauRus.

Přidat nový příspěvek