Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

ТаuRus | 06.11.2017

"Konštatujem len pravdu. Blogy a ani politické strany nedokážu zabezpečiť šírenie koncepcie dlhodobo. Je to historicky overený fakt.
Pretože to nie sú tie pravé štruktúry, ktoré umožňujú dlhodobé šírenie danej koncepcie a hlavne jej udržanie nad spoločnosťou".

Bože můj, Júliusi, čteš to aspoň po sobě? Jaký "historický ověřený fakt"? Kým ověřený, tebou? Navíc, jsem nikdy nic takového nenapsal, že "blogy nebo politické strany dokáží zabezpečit šířeni koncepce dlouhodobě".
Sám si něco vymyslíš, vložíš to někomu do úst a potom s tím bojuješ. Napsal jsem, že struktury vznikají na základě koncepce a ne naopak, a uvedl jsem i příklady jiné, kromě blogů a stran. Tak proč něco vytrháváš z kontextu a potom píšeš, že "konstatuješ jen pravdu".
Žádnou pravdu nekonstatuješ, jen mlžíš a manipuluješ.

A v této větě si sám sobě krásně odporuješ:
"Koncepciu KSB poznám a je jasné, že Putin v súčasnosti realizuje niečo iné i keď má s KSB styčné body.Nepotrebujem poznať všetky kroky Putina a všetky práce VP CCCP, aby som mohol vyvodiť tento názor".
Tj. sám říkáš, že všechna fakta neznáš, ale na základě své neznalosti si osobuješ právo vyvozovat nějaké závěry, o kterých potom tvrdíš, že je to absolutní pravda.

Ostatně je to se vším, s čím zde bojuješ. Neznalost faktů, vytrhávání věci z kontextu, pletení si pojmu a dojmu zde prezentuješ, jako znalost předmětu, o kterém mluvíš.

Přidat nový příspěvek