Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Muchin

M.C. | 01.11.2017

Teoretizuju:
Ad 1. Neodborným otvíráním by to poškodili Rusové, samozřejmě.
Ad 3. Případné vybrakování zařízení kabiny, pokud tam nějaké bylo, by byla také práce Rusů. Osobně této možnosti moc nevěřím, uvedl jsem ji pro úplnost.
Ad 2. Nedokážu posoudit, jak moc byla kabina propracována do detailů a nad čím bylo mávnuto rukou: ,,Však to stejně zblízka nikdy nikdo nepovolaný neuvidí. Stačí když to bude vypadat uvěřitelně zezdola, když bude raketa stát na rampě." Fotky, které jsem viděl byly udělány cca z 50 metrů a pocházely z novin, což při tehdejší tečkové technologii tisku fotek v novinách fotkám na ostrosti nepřidalo.

Nikdy mi nešlo do hlavy, proč vlastně Američané používají přistání do moře, když ve vnitrozemí USA se taky najdou velké neobydlené plochy bez výrazných terénních překážek, kam by se dalo přistávat bez ohrožení astronautů i lidí na zemi.
Zbytečně se tím celá věc komplikuje, navrhnout padáky pro měkké přistání na zem přece není problém.
Rusové přistávají na zem od začátku, těm to nevadí, proč?

Vysvětlením by mohlo být, že Rusové nepotřebují přistání tak dalece inscenovat, mohou přistát doopravdy a maximálně kosmonauti zahrají novinářům, kteří dorazili později než záchranný tým, ještě jednou otvírání vstupu a vylézání z kapsle.

Přidat nový příspěvek