.

Tomáš | 22.10.2017

Jo... Tak uz som to precital. Povedal by som... Niektore veci sa nam zacinaju vyjasnovat a stabilizovat. Co sa mna tyka, tak potrebne otazky v smere, ktory som riesil uz odzneli a preto som sa aj ciastocne stiahol.

Zatial som vyuzival, alebo skor som sa ucil vyuzivat a uplatnovst v praxi znalosti a schopnosti, ktore som pochitil od pana Pjakina.
Bez ohladu na to, co som kedy povedal a napisal o KSB/DVTR, jej autoroch a pod...
Musim konstatovat, ze v oblasti riadenia mi KSB a najme porady pana Pjakina hodne pomohli.
Zaclenenie tychto znalosti a pohladu na svet do mojej koncepcie mi dalo velmi vela a pomahaju mi riesit... No poviem to takto. Pomahaju mi zlepsovat kvalitu mojho zivota a zivota mojho okolia.
Vlastne som DVTR cital iba par stran.
Ale citat ju mozem aj v panovi Pjakinovi, ktory ju podla mna predava dostatocne poludstenym sposobom, aby bol pre mna pochopitelny a uplatnitelny.
Musim povedat, ze mi tieto znalosti, ale aj napriklad meditacie, joga... Rozne cvicenia napr z dychom atd... pomohli zvladnut "neprijemnu" a tazku sytuaciu u nas v praci. Aj v daka tymto znalostiam a osobnym, ale aj prebranym skusenostiam si lepsie uvedomujem sucasny stav riadenia a jeho buduci vyvoj. Tiez si ovela lepsie uvedomujem svoju poziciu a moznosti.
V daka tomu mozem situaciu riesit pokial mozno co najmiernejsim sposobom bez zbytocne nadmerneho ohrozenia svojej pozicie... seba a svojho okolia.
Mám teda siroke moznosti kedy, kde a ako postupovat.
A tam kde chybaju znalosti a analyza funguje intuicia a ludskost. - Potom pride aj znalost. Len nesmiem byť zbytocne krvilacny. Ale snazit sa postupovat mierne. S ohladom na stav objektu riadenia.

Dakujem.

Přidat nový příspěvek