Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: adin vapros

Hox | 20.10.2017

Mluvil jsem o úplně jiném článku, který je čistě protiislámský, ale tys ho ve své době používal jako argument mající dokázat "podporu islámu" ze strany KSB, jednoduše proto, že jsi ho buďto nečetl, nebo nebyl schopný pochopit, nebo ze zlého úmyslu. Kompletní cirkus a fraška.

"Islám je na vině? Islám tě ohrožuje? Tvoje korumpovaná politická elita tě ohrožuje!"
Tato věta je pravdivá, pokud nemáš zájem pochopit co znamená a co chtěl autor říct, to je už čistě tvůj problém.

V pokrouceném oku vypadá vždy rovné křivě a křivé rovně, takže diskuse s tebou nemá nejmenší smysl. Máš možnost provést sebereflexi a pochopit zdejší informace, nebo máš možnost pokračovat v boji na špatné straně historie a bránit biblický fašismus, davo-"elitarismus" a další lahůdky, jako děláš dosud, je to jen na tobě.
Co se týká velikosti zločinů, pokud už to chceš srovnávat, islámský svět je proti biblickému Západu naprostý břídil, nebyl to islám kdo vyvraždil původní obyvatelstvo několika kontinentů, nebyl to islám, kde se pořádaly hony na lidi jako zábava smetánky (ještě ve 20. století), a tak dále a tak dále. Islámský fundamentalizmus je také produktem čistě západních tajných služeb a je pod jejich kuratelou. Ale to by chtělo znát historii a něco chápat, mít svědomí a nemít klapky na očích. Můžu ti opět jen říct, že štěkáš u špatného stromu a popřát ti, ať si to jednou uvědomíš.

Přidat nový příspěvek