Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: adin vapros

Július | 20.10.2017

Tvojím problém je, že keď úplne jasne pomenujem manipuláciu a klamstvo, ty tvrdíš opak.
Nedokážeš to vyargumentovať, tak ma obviníš v osobnej rovine a zaútočíš. Ale to ti aj tak nepomože. Stačí si aj tu v diskusii prečítať, ako sa ľuďom otvárajú oči ohĺadom islamu.
TauRusov článok nie je vobec protiislamský.
A tu máš aj dokaz :

"Islám je na vině? Islám tě ohrožuje? Tvoje korumpovaná politická elita tě ohrožuje!"

Ja nemožem za to, že nie si schopný pochopiť, čo táto veta TauRa znamená.
V skutočnosti ide o to, že on nepokladá islam za hrozbu pre Európu, naše národy, kultúru.

Je to to samé, ako keby ZSSR nepokladala fašizmus, nacizmus a nemecký wehrmacht za hrozbu do tých čias, kým neprekročia hranice ZSSR.
Čo je ,samozrejme, blbosť, Stalin sa na vojnu pripravoval.Vedel, čo príde.

Takže TauRus nevidí žiadny problém v islame do tých čias, kým tá skorumpovaná elita ho neradikalizuje a neposiela k nám do Európy.


On nevidí v islame hrozbnu, pokiaľ nie je zradikalizovaný a posielaný s moslimami ku nám.
Úplne ignoruje tie štatistiky, čo robí moslimská populácia v krajinách, kde príde.
Nechce vidieť, že každý typ historicky sformovaného islamu je ideológia zotročenia ľudí, žien a hrozba, s ktorou Európa stáročia bojovala.

Takže sú jeho názory buď obmedzené alebo zámerne manipuluje a relativizuje hrozbu islamu v našom priestore.

A ty ako manipulátor, ktorý nevie vyargumentovať moje názory, aspoň by si sa mal zdržať toho špinenia mojej osoby a názorov.
Každý, kto má štipku IQ to vidí.

Přidat nový příspěvek