Re: lezú mi na nervy?

ľudo | 14.10.2017

Ty Július, nechceš hľadať to spoločné, čo má kresťanstvo s islamom?
Prečo??
Spýtaj sa samého seba!

Ak by sa nám aj podarilo zabrániť genocíde európskych národov rukou falošného islamu (a hlavou uvedených sociopatov), pýtam sa, čoho sa tvoje deti a vnuci, no silno pravdopodobne pri dnešnom "zrýchľujúcom sa čase", i TY dožiješ??
Bezpečnostne poistky tých magorov tam hore,
vo forme ešte väčšej vojny, ktorej predpoklady i Ty buduješ?

Ty Julius chceš "stret civilizácii"??
Myslíš, že pri umelo rozdelenom chápaní sveta vás nepoštvú už nejako znova proti sebe?
TY MUSÍŠ, my všetci musíme odbúravať konfliktný potencial a nie ho hromadiť. Hromadiť a ako oko (ihly) chrániť treba každý jeden najmenší nájdený diamantík spoločného cieľa, názoru s kýmkoľvek!

To, že si niekto kánonizoval nejakú knihu, znamená azda, že to je etalón???
Viď kresťanstvo!!!
Mám podľa teba azda i ja zahodiť kresťanstvo,
preto že mi tie konkrétne minule vymenované prasárny v biblii vadia??
Ježiš: "A starý zákon nie rušiť, ale naplniť som prišiel"
(Ty to vieš pochopiť, i ja to viem pochopiť..si pozitívne interpretovať, ale čo ostatné stádo? Vieš predsa, ako si to podprahovo interpetuje..je tu "vyvolený" národ a "otroci boží"-pseudokresťania)

Zo všetkých "svätých kníh" treba precediť to, čo tam je objektívne dobré. Tak, aby Boh nevypadal ako rasistický, schizofrenický, sadistický idiot. V tom majú muslimovia pravdu, keď kresťanov a židov v skazení písma obviňujú, no sami pred prahom svojim i v dome neporiadok(mierne povedané) majú; detto kresťania voči muslimom a židia s oboma vydrbávaju, ako najstarší a v zloDejstve najskúsenejší zo skazených. Na muslimov sa akurát hnevajú, bo im silný nástroj výkonu moci, úžeru zakazujú, tak proti nim rukou "križiakov" bojujú.

No tak i samotní židia len nástrojom sú.. Tých psychošov, ćo kedysi dávno pochopili, že monoteizmus je objektívna tendencia a je blbosť proti nej bojovať, čim sa naskytuje ich amorálna otázka: ako ho(monoteizmus) využiť? ..na rozdeľovanie, imitovanie, kamuflovanie, aby blízkosť najväčšia realite "našou"(sociopatov, a-sociálnych inžinierov) zostala..

Musíme hľadať SPOLOČNÉ body.
Sme na spoluprácu odsúdení.
A nie len tu na tejto Zemi!!!

Islam je akurát najmladšie, posledné z tých monoteistických modelov a preto je RELATÍVNE najmenej skazené a asi najľahšie rekonštruovateľné. Navyše je tam onen kľúčový priamy zákaz úžery. Hlavne teda vo forme akéhokoľvek úroku. Bez toho je totiž funkćná stabilne sa celkovo rozvíjajúca spoloČnosť nemožná, na čom sa určite zhodneme. Kráľovstvo Božie tu na Zemi. Je to jeden z kľúčových predPokladov ďalšieho postupu strojenia Raja tu na Zemi, ktorý sme si..naši predkovia ukradnúť nechali.

Obaja, všetci chceme Julo to isté.
Akurát mierne odlišnými spôsobmi.
Dohodnúť sa musíme a nedorozumenia si i postupne vysvetlíme.
O tom nepochybujem.
Ostatne inú možnosť ani nemáme.
Keby sme začínali od Afriky,
Číny a podobne, vyzeralo by to asi čudne..
Musíme začať od svojich.
Keď ideme inde po svete, poskytuje nám to len(až)
nadhĺad nad vlastnou situáciou, domom.
Zámerne nechcem povedať "pieskoviskom", či?

KSB je predsa tiež len nástroj!!!
Jeden z mnohých.
Presadí sa samozrejme postupne ten lepší.
A isto prídu ešte lepsie.. na ceste k Bohu,
jeho čo najlepšiemu pochopeniu
a spolupráci na Jeho diele, cieľoch.

Ktoho vie, možno to bude i RKC,
ak sa včas a dôkladne preberie, zostriedmi,
umyje a učeše.. Ja jej i Tebe to rozhodne prajem!

Bo momentálne, ako už neraz sa nebezpečne silno kolíše
a nikto nechce, aby tak veľký systém tak rýchlo padol.
Iba nezodpovedný blázon.
Väčšinou lepšie hrad prestavať, ako búrať a znova začínať.
Na novú situáciu, ciele i zbrane prispôsobiť.
Chápanie, vôľu konať a hlavne Mravy skutočné obrodiť.
Nabáť sa!

Přidat nový příspěvek