Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: lezú mi na nervy

ТаuRus | 14.10.2017

Mohol by som odpovedať na všetky otázky, ktoré si v príspevku položil, ale bolo by to zbytočné.
Pojdem teda k podstate.

Šikovně jsi se vyhnul otázkám, které jsem nastolil a přešel k "podstatě".
Podstata je ta, že nás ohrožují všechna dnes známá náboženství, jak o tom dole píše Jura, protože jejích podstata je v parazitování elity na většinové společnosti (davu).
Vypichuješ islám a zamlčuješ judaismus a křesťanství. Přitom, v ideologií judaismu je přímo návod.na zotročení všech národů planety. A křesťanství (v dnešní jeho podobě) je podpůrným náboženstvím k judaismu, který z lidí vychovává ovce a slibuje jím "království nebeské" až po smrtí.
Sluničkářství, neomarxismus, fašismus a ostatní "ismy" jsou produkty všech biblických ideologií dohromady, jsou to spojené nádoby. Proto, vypichovat z nich islám a brojit jenom proti němu je falešná stopa pro hlupáky. A ve svém příspěvku, na který jsi tak výběrově reagoval, jsem na to poukázal.
Co se tyče toho příspěvku, který jsi okopíroval od "odborníka na islám", tak ten také nemluví o ničem jiném, než o plánech satanských elit využit jedno, zradikalizované náboženství proti jinému.
Zkus vysvětlit, proč se mám víc bát historicky zformovaného islámu, než judaismu nebo katolicismu? V čem jsou mezi nimi tak zásadní rozdíly?
P.S. Doufám, že při porovnání všech náboženství nesklouzneš jenom k tématu migrace, které je jen výsledkem politiky židovsko-křesťanských elit, zaměřené na zotročení Evropy.

Á propos, vysvětlení pojmu "džihád" od toho nejpovolanějšího - muslimského imáma.
http://www.imam.ru/articles/jihad.html

Přidat nový příspěvek