Re: Re: Re: Re: Re: lezú mi na nervy

ТаuRus | 14.10.2017

Pověz mi Júliusi,
proč muslimští radikálové si tak dobře rozumějí s radikály z UNA UNSO, s banderovci, s bílými chlapci z UPA? Proč těm ukrajinským klukům nedělá problém jet do Sýrie a řezat hlavy muslimům spolu s ISIL? Proč to samé dělali v Čečensku ruským chlapcům?
Proč bílé obyvatelstvo Evropy tolik fandilo těm čečenským klukům, když řezali hlavy Rusům, Ukrajincům a jiným?
Proč polští chlapci jedou na Ukrajinu střílet na spící obyvatele Donbasu? Proč civilizovaní evropané jedou na Donbas zastřílet si na lidí, jako na lovnou zvěř?
Proč armády bílých presstitutek jím v tom pomáhají a nepojmenují zlo, nekřičí do světa o tom zlu páchaném na lidech?
Proč je dovoleno bílým, křesťanském politikům, aby rozvraceli celé státy, vedli války prolévali hektolitry krve, vyháněli lidí z domovu?
Islám je na vině? Islám tě ohrožuje? Tvoje korumpovaná politická elita tě ohrožuje! Elita Evropy a USA tě ohrožuje, přestože nebyla vychována v islámu, ale celý ten problém s islámem organizovala ona. Také elity otevřely hranice migrantům a povzbudily je, spolu s křesťanským papežem. Perte se plebs, nenáviďte se, povraždíte se navzájem. A my, z bezpečí naších paláců, se na to divadlo podíváme. Vždyť je to mnohem úchvatnější podívaná, než souboj gladiátorů. Stačí si jen představit tu velikost arény...
Němci za 2.světové války spáchali méně zločinů, než ISIL? Čím to? Že by Němci tehdy věřili v Alláha? Tu jejích krutost zdůvodníš čím? Jako žravé kobylky se prohnali celou Evropou. Vraždili, loupili, bombardovali, spalovali, dusili plynem... A vždyť to bylo docela nedávno, už jsi na to zapomněl?
Přitom to byli naše, bílé lidé, Evropané...
Když v Paříži, Londýnu, moskevském metru tajné služby organizují teroristický útok, při kterém zařve spousta lidí, je na vině islám nebo muslimové? Ach jo, zapomněl jsem, vždyť se k tomu vždycky přihlásí ISIL. A spousta lidí, představ si, tomu věří. Věří, že pasáci koz jsou schopní profinancovat celou operací, dovézt na cizí území zbraně a trhavinu, přímo pod nosem u tajných složek vše dojednat, dopravit na místo činu a pak odpálit, a ukázat obrázek v televizí. Protože skoro vždy, shodou okolností, se najde pár lidí s ocelovými nervy, kteří v tom mlýnku na maso neztratí hlavu a hezky vše natočí na mobilní telefony nebo dokonce na kameru, aby tobě mohli ukázat obrázek. Aby jsi potom mohl zasednout ke klávesnici a napsat "Islám nás ohrožuje!"
Přitom, tě ohrožují paraziti všech ras a vyznání. Ti, kteří se chtějí mít lépe na tvůj úkor. Od těch nejvyšších pater moci, až k těm nejnižším, včetně toho zpitomělého migrantského stáda, který si chce přijít k hotovému. V tom jsme zajedno. Také je zde nechci. Akorát neříkej, že oni jsou hlavním naším problémem a že jejích kultura je horší, než evropská. Kdyby byli tak rafinovaní a pokrytečtí, jak dokáží být bílí, tak bys to nebezpečí definoval, až by bylo s křížkem po funuse. Asi, jako Indiáni v Americe. Nebo Číňané, když z nich udělali narkomany.
Naštěstí, muslimští migranti nic nepředstírají. Chovají se, jako dobytek a paraziti. A tak není problém je definovat, jako nebezpečí, které nás bezprostředně ohrožuje. Akorát až svojí zemí od nich ubráníš, nezapomeň, že tvoje vlastní, bílá elita, už pro tebe bude mít připravené jiné překvápko. Třeba zrovna to budou bílí chlapci, kteří tolik milují Banderu. A ujišťují tě, že kdyby se zde objevili, na islám zapomeneš raz dva.

Přidat nový příspěvek