Re: Re:Cédry kmitajúce

Jura | 13.10.2017

Já myslím, že na to odpovídá předposlední věta. ... "někdo, kdo zná zákony psychiky pak mačká na biorobotovi tlačítka". Jen ten "někdo" není specifikován.
Ta poslední mluví o tom, že dokud budou existovat ideologie o blahu mimo zemi, bude těch vhodných biorobotů dostatek.

Myslím, že Anastasie je úplně stejně tajemná jako celý GP. Většinou žádného z členů skupiny ani neznáme a pokud ano, tak si o něm myslíme, že je to někdo jiný. ... ... Veřejnoust zná nějakého Kisingera (který není GP, ale má k němu blízko X veřejnost zná Megreho.

Samotný VP SSSR v jedné ze svých pracích (nevím ve které) mluví o tom, že jsou možné 3 typy civilizací:
- technokratická
- ekocentrická
- biogenní
Názory na technokratickou civilizaci má KSB i Anastasie velmi podobné a je třeba jí opustit i podle KSB (má-li lidstvo přežít).
Které technologie tu nejsou pro to, aby vládly člověku, ale aby mu pomohly ???? To není jasné, a proto jak jsem si (já i ty) všiml, že mnozí dávají přednost odmítnou šmahem všechny - nic takového však Anastasie nedoporučuje. Bohužel pro mnohé (ale podle všeho bohudík) však ty povolené technologie nejmenuje, takže to s čím jsi se setkal jsou ne názory Anastasie, ale jednotlivých jejích čtenářů (těch jak jsem psal v minulém příspěvku, že stále ještě mají pokřivený pohled na svět.

Mě přijde nejpravděpodobnější, že jak to Megre zažil, tak to i podává. Další adepti: GP - by podle mě neměl potřebu na sebe poukazovat, když do té doby byl utajen - navíc proč formou dětské (ženské) revolty vůči jinak mužskému světu hierofantů - pokud GP zveřejňuje podobné informace, tak proto aby se ještě více zneviditelnil - tu za Ilumináty pocházející z Babylonu, tu za mimozeměmšťany či ještírky.
Z VP SSSR mi to sedí pouze na Jefimova, ale pochybuji, že už cca na jaře 1999 by věděl, že má Anastasii vložit do úst parafrázované věty (nechce se mi to hledat): Zatím ti Vladimíre nemůžu nic říct, ale už brzo bude Rusko mít důstojný obraz ve vedení státu. A v letech 2000-2 - Teď už jsme vyhráli, můj obraz už nedokáže nic zastavit. ...... když VP SSSR se ještě v roce 2009 (Sad roste sám?) vyjadřuje o Putinovi s despektem.

Megre sám zmiňuje, že "jev Anastasie" několikrát zkoumali vědci (dost často z Lomonosovi univerzity v Moskvě!!!). Dospěli k tomu, že jev existuje (nezávisle na tom, zda Anastasie je skutečná nebo ne). Fakt, že se v roce 1994 setkal s nějakou ženou na své lodi během plavby po Obu potvrzují očití svědci. Z nepřímých údajů vyplývá, že jakýsi Němec jí podle údajů v prvním vydání první knihy dokázal vystopovat a navštívil jí (pravda, to mám zase od Megreho z rozhovorů jinde než v knihách) Ty údaje již v dalších vydáních chybí a jsou tam kapitoly od návštěvy odrazující.

Míra těch věcí je podle mě v tom, že tam kde je KSB na něco krátká, nastupují Cedry. A tam kde jsou na jinou věc krátké Cedry nastupuje KSB. Zatím se KSB i Anastasiovské hnutí rodových osad kultivují samostatně .... ale až se jejich kroky protnou, dojde k civilizační změně.

Přidat nový příspěvek