Re: Re: ad: vakcíny

Lekno | 06.10.2017

Pre manipulatora Tomasa: "Ohladne vakcín by som nemal až tak egatívne hodnotenia." ... Len tak dalej v zneistovani ludi.
Este raz, pre teba treba zrejme vsetko osobitne: studuj, tie linky nespadli z neba, boli zbierane niekolko rokov. Vakciny boli a su toxicke, bez diskusie !!
Aplikuj si vakciny pre svojich blizkych, v rodine a stastne si uzivaj nasledky.

Preco manipulator:
Přesvědčování není technicky vzato brainwashing, ale je to manipulace s lidskou myslí někým jiným, aniž by si manipulovaná společnost byla vědoma co způsobilo posun jejího mínění.

Předpokládejme teď, že se díváte na politika při projevu.
1) Nejdřív může navodit to, čemu se říká “vyvolání souhlasu”. Jsou to tvrzení která způsobí, že posluchači začnou přitakávat; můžou dokonce nevědomky pokyvovat hlavami.
2) Teď přijde utvrzování. Jsou to obvykle tvrzení o kterých by se dalo debatovat, jakmile však má politik souhlas obecenstva, je ve výhodě protože všichni souhlasí dál.
3) Nakonec přichází sugesce. Tedy to co politik chce abyste udělali.
Protože jste souhlasili po celou dobu, je pravděpodobné, že se necháte přesvědčit a přijmete sugesci. Když teď budete poslouchat politický projev pozorně, zjistíte že první tři body jsou “vyvolávání souhlasu”, další tři jsou utvrzování a nakonec následuje sugesce.

1) “Dámy a pánové: nelíbí se vám vysoké ceny potravin? Vadí vám astronomické ceny benzínu? Jste znechuceni nekontrolovatelnou inflací?
2) Jo, víte že strana Ta a ta připustila za minulý rok 18 procent inflace; víte že kriminalita se zvýšila o 50 procent za posledních 12 měsíců, a víte také že vaše platy sotva pokryjí vaše výdaje.
3) Dobrá, odpověď na všechny problémy je zvolit do Senátu mně, Johna Toho a toho.”

Techniky přesvědčování a vymývání mozků (attachment):
http://www.upramene.cz/forum/download/file.php?id=15762

Přidat nový příspěvek