Plocha Zeme Argumenty versus argumenty na rotujici kouli

Bressy | 08.11.2018

Zdravím Vás a nedá mi to nepřidat obyč.názory a postřehy

Jak tam jeden diskutér uvádi,že se teorie o Rovne Zemi objevila pred 2 lety je nesmysl.Živá debata byla již před r.1975 a předtim.. tedy vlastne nikdy nebyla ukončena.Precetla jsem řadu článků a videla desitky videí o důkazech ,že je Země plochá.(Prvně asi před půl r) .Videa na plochou Zemi jsou hodne silná, ale na podporu Kulatosti Země ,jsou pouze urážlivá videa, bez jakýchkoliv argumentů.A to právě je zarážejíci.A take veškerá měřeni o jeji kulatosti nikdy nikomu nevyšla!!Těch argumentů pro plochost jsou více jak 200 a jsou pisemne v odkazu tak si je vyhledejte.Také vedci z minulosti se naopak presvědčili různými výpočty a pozorovànim,či měřenim že "sakra"je Zeme plochá.A snazili se to utajit.Dnes se deje u tzv.odpůrců to samé.Žadné argumenty ani důkazy!Jen nadavky viz Grigar.Ten má teda "dost"!Jen papouškuje učebnice,uráži protideskutéra a argumenty?O!!A sory pokud se Země otáči rychl.1667km za h.Tak tedy: lety letadel a jine věci tedy na videich rozpracovány jsou ,včetne uvedených výpisů letů -Nev Y.-Australie a dalsi a uvedeny casy a vse a proste lety jsou vzdy rovné bez zakřiveni a hlavne argumenty ing.staveb předlouhych železnic kolem 500 km to samé a dalsi a dalsi a hlavne uveden fakt,ze nikdy ani s žadnym zakřivenim nic nestaveli,protoze to povazovali za absurdnost!!8cm palce na ty násobky se prostě nikde nepouzivaly."Litam letadlem dost casto a take do Australie a kolem 10 km. Výšky a nikdy nikde žadné zakřiveni a vzdy mi to vrtalo hlavou!!A výmluvy NASA proč neexistuji reálné snimky Země,(ba ani žadné mapy a atlasy světa..mne škovaly po zhlednutí videa přednášky jedné profesorky,která také dokazovala lež o kulatosti Země,a mapy real jsem začala hledat a skutečně neexistují!!! A DŮVOD??no najděte si ho a přečtete a padnete na zadek!!!-že se nedostanou na nizkou orbitu??to si delaj srandu?Ano neveřila jsem a původně byla z takové teorie o plochosti Země v šoku cože je to za kravinu???Haha!! A? Hledala a diskutovala s Ing.kamarady a posilala jim videa včetně Brazilskych vědců,kteři vše proměřovali a důkazovali a výsledek??Plochá Země nerotujíci a důkazy o zcela záhadnem tvaru Země i jeho stavu ve vesmíru.To je divné ne??
Stejně tak argumenty ,zda jde o podvod v připadě přistání na Měsíci či kamufláž, vycházi argumentace pro podvod.!!Ovšem našla jsem dobré argumenty i údaje jak a proč mohli kosmonauti vydrzet cestu a radiaci a Van-Alenovi pásy a vše kolem toho.A tak mohu jen řici,co se toho týče, tak už tam problém nelze vidět!!Je to jen mit info a věděni o celé té problematice.Mě je 66 a nemam ani maturitu.Miluji fyziku a N.Tesla je můj idol bytosti nej,která tu kdy žila.!!!Jsem tedy pro vnoucata babka ,co internet pouziva asi rok a většina intern technických znalostí je mi španělská vesnice.Ovšem najdu si vše, co chci.Musi se jen položit dobře formulovaný dotaz .
Všechny vas srdečně timto zdravim a já řikám jen toto!!ANO, masy lidi jsou manipulovány a je jim od školy vymýván mozek nejen tzv.Darvinovou teorii,které ostatně nevěřil na sklonku života ani on sám..Neexistuje jediný důkaz o evoluci vzniku druhů o blbosti opice versus člověk, ani nemluvě.Však lidé nepřemýšli a tak vy co ano,tak se přesvědčujte dál a hledejte pravdu,která svítí v dálce jako maják,ke kterému sice nemůžete dojít ,ale pořad ho vidíte,jako směr hledáni,protože za zády vám nesvíti a to ti ,co vládnou světu právě využivaji pro blbečky miliard...Tak se zařaďte do pár desítek milionů,kteři hledají a použivají mozek a zvyšují si sinapse svým neustálým učenim a né jen žrádlem a sexem.Čau Bressy

Přidat nový příspěvek