Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zábery Lunar Roveru byly natočeny na Zemi

Spektátor Čumilovič Puk | 03.10.2017

Díky za rozbor. Já si z mnoha fotek a videi, pokud nejsem filmař a odborník, netroufám vyvozovat závěry, zda něco bylo či nebylo točené na Zemi. Tím spíše z filmů starých skoro 50 let, které již mají různé vady... Já si jen nedovedu představit, jak by někdo takové obrovité natáčení a podvádění mohl dokázat tutlat tak dlouhou dobu. Podívejte se na dnešní natáčení dalších Avatarů od Camerona. Což by mělo být při dnešních technologiích a bez takového vládního tajení méně náročné, než hypotetické točení letů na Měsíc (Apollo 11- Apollo 17). Kolik práce s tím je, a kolik personálu se musí kolem toho motat! Že by někdo nechtěl vynést nějaké důkazy, či že by na stará kolena někdo z těch tisíců lidí, co na tom museli dělat, nepromluvil? Stačilo by, aby ruská FSB (či sovětská KGB dříve) nabídla peníze, a určitě by něco získali. Ano, historie je plná příkladů úspěšného tajení různých projektů jako byl třeba vývoj první atomové bomby, kde bylo zapojeno na 300 000 lidí a vědců, ale to trvalo jen několik let za extrémních válečných podmínek... Tzv. occamova břitva mě tedy vede k závěru, že tam Amíci asi byli, ale zároveň nelze přehlížet spousty jiných otázek, jako třeba jak překonali ony silně radiační Van Allenovy pásy či jak se mohlo stát, že na místě přistání v měsíčním rigolitu není pod přistávacím modulem náležitý kráter z mocného tahu raketových motorů... Ano někdo hned řekne, že jde o důkaz, že to bylo točené na Zemi... Ale co když jde o důkaz pomoci mimozemské inteligence na Měsíci? Zkrátka raketové motory přistávacích modulů nemuseli vyvíjet moc velký tah, neb v místě letu, přistání a startu jim UFOni u nižší měsíční gravitace tuto ještě upravili... Je to ale jen taková má teorie, co sem cpu, neb jsem nikde nikoho neviděl, že by se i touto možnou verzí zabýval...

Přidat nový příspěvek