Re: Re: Re: Re: Julian Apostata

Paľo | 01.10.2017

Vidím, že sa vyznáš vo všetkom Jules apostata...-))) a moc nerozumieš písanému textu, ako je u teba už zvykom.
Ja som písal o globálnom riadení vo všeobecnosti a slobošov som dal ako príklad - sú v do niečo viac zasvätení, ako bežné ovce. Už dávnejšie sa odchádza od riadenia cez lóžových bratov (už sú aj v TV, nedávno dávali tuším na Spectre celý seriál aj s veľmajstrom Veľkej lóže Anglicka aj s ich zásterkami a odznačikmi atď., majú svoje stránky, nakladateľstvá a robia si piár, aby nachytali ďalších blbov, a to nielen v USA.
Ale tomu kto verí, akí sú to buldoci a machři, to bude silné sústo na pochopenie. -)))

Veď budujú predsa Šalamúnov chrám pre všetkých, ako aj tí tvoji obľúbení rytieri z Templu - v zásade predchodcovia lóžových bratov. Boli viac zasvätení a de Molay a spol. prezradili aké "bohorúhačské" rituály robili - napr. tvrdili, že Ježiš bol obyčajný človek a narodil sa obyčajnej žene, pľuli a šliapali na kríž, uctievali Bafometa a pod.
Boli jednoducho lepšie informovaní, ako sú aj dnešní slobši - mali informačný náskok, ako sa vraví v KSB.
Ale ty Jules budeš určite veriť len "svojim" rozprávkam, ktoré zapadajú do tvojho obrazu chápania sveta.

A "kresťansky" hľadať vo všetkom len zlobu, negatíva, machinácie, lži a iné ušľachtilé cnosti, ktorými len tak oplývaš..

Přidat nový příspěvek