Re: Re: Re: vyhradne len pre ideologov, agitatorov, komisarov a postkomsomoov

M.C. | 02.10.2017

Deníky v pubertě si psávaly děvčata. Když jsem já byl adolescent, tak byl ještě Gustáv Husák prezidentem.
Deník jsem si psal na VŠ a nějaký čas potom. Přestal jsem s tím proto, že pominul důvod - zorientoval jsem se ve světě kolem sebe. Od té doby jsem přešel spíše na psaní úvah.

K tomu zbytku vašeho příspěvku:
Váš názor na efektivitu těchto stránek je mylný. Zapomínáte na ,,efekt 101.opice".
Když se podívám na počitadlo návštěvnosti, je na něm 230 lidí online. Diskutuje 20-30 lidí celkem, kolik jich diskuze čte se nedá zjistit.
To je celkem dost. Osobně jsem byl svědkem, co dokáže nesourodá a špatně organizovaná skupina 60-80 naprosto různorodých lidí, když chce.

Musíte si ujasnit, jestli se vám současný systém líbí nebo nelíbí a jestli s tím chcete něco dělat, nebo jenom brblat.
Tady se řeší změna systému nikoliv kosmeticky, ale principiálně.
To každý vidí, jací lidé ,,chytili vítr". Za minulého režimu se kritizovalo kamarádíčkování, rodinkování a podobné metody dosazování lidí do funkcí - kdy se dívám kolem sebe, vůbec se to nezměnilo, spíše je to ještě horší, protože v tom chaosu se to více ztrácí. Striktně se oddělují informace, které chodí v jednotlivých rovinách řízení firem, aby se někdo nedozvěděl, co nemá.
I nedokonalá změna je lepší než pokračování stávajícím směrem, pokud tento vede viditelně do katastrofy. Jak známo, krok do propasti je taky krokem vpřed.
Já se naopak domnívám, že z tohoto mraku nejenom zaprší, ale taky šlehne pár blesků. Uvidíme za pár let.

Všeobecně k vašim příspěvkům: Zkuste si to po napsání po sobě přečíst očima jiného člověka a sledovat, jestli je z použitých formulací vždycky patrné, co jste měl na mysli, případně ty věty ještě doplnit a stylisticky upravit a doplnit k tomu ty další asociace, které máte v hlavě, aby byl ten popis kompletní.
Takto se musí ostatní dohadovat, co jste měl na mysli, mě třeba tento příspěvek došel až asi po čtvrtém přečtení.
Hox to zřejmě tolikrát nečte, protože nemá tolik času a když to na první pohled vypadá jako blábol, tak to maže.

Přidat nový příspěvek