Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Globální Prediktor

M.C. | 30.09.2017

Z kontextu diskuzního vlákna snad plyne koho myslím, ne?
Já jsem reagoval na příspěvek pana Pospěcha o tom jak že nad Sionisty jsou už jenom bytosti z jiných světů, jenom Bůh.
Dá se to odvodit podle počtu Re: v nadpisu, já mám čtyři, nad mým příspěvkem je pouze jeden, kde jsou tři a to je příspěvek pana Pospěcha.
Přívlastek ,,dehonestující" se sem nehodí, protože anglický výraz ,,honest" znamená ,,čestný, upřímný, poctivý" - a oni nic z toho nejsou a pokud nějakou vlastnost nemají, nemůže jim být neoprávněně upřena.
Navíc ,,sociální deprivant" není urážka, ale medicínský pojem označující člověka nějakým způsobem poškozeného svým okolím.
Nepropadejme politické korektnosti, která ve snaze někoho nenaštvat nebo neurazit brání lidem nazývat problémy pravými jmény, což je druhý krok k jejich řešení. První krok je přiznat si, že nějaký problém máme.
Pokud si nepřiznáme, že máme co dělat se skupinou lidí, kteří mají takovýto defekt myšlení a chování, tak nedokážeme najít řešení problému, nedokážeme pomoct sobě ani jim.

Dále jste napsal:
Ale mam otázku, 2..
-->Kto sú ..___.. Jak ste to povedal? Nejak mi to nejde do ust. Ani som to nerozulem.

Já jsem z tohoto odstavce vyvodil, že je vám cizí pojem sociální deprivant. Protože otázku typu: Cože? Jak jste to říkal?
klade člověk zpravidla v situaci kdy poprvé slyší nějaký pojem nebo odborný termín, který si na první poslech nedokázal zapamatovat.
Totéž se slovem ,,signifikantní". Obyčejný člověk, který doputoval až na leva-net by si měl umět zadat slovo do vyhledávače a přečíst prvních pár nabídnutých odkazů. Já taky všechno nevím a některé pojmy musím hledat, abych chápal, o čem ten druhý píše.

Opisování jejich signifikantních znaků místo přímého označování je použití způsobu komunikace ,,chytrému poraď, ...."
Kdo má zájem a snahu, ten si to domyslí a pochopí, kdo je líný myslet, pro toho je lepší když nepochopil o čem je řeč.
Pjakin každý týden vypráví o lidech, kteří proto že nechápou, protože jsou líní zkoumat širší souvislosti a zákonitosti, tak jednají způsobem, který přinese naprosto opačný efekt, než bylo jejich přání, se kterým se do toho pouštěli.
,,Ten kto začal rozmýšlať" je přechodný stav. Dotyčný se buď dopřemýšlí do stavu kdy věci začne chápat a začne mu to docházet, nebo se tak daleko nedostane a zůstane tím, kdo nechápe, komu to nedochází.

Pár citátů na závěr:
„Jestliže národ a jeho stát nebude mít pod kontrolou své úspěšné psychopaty, budou mít úspěšní psychopati pod kontrolou národ a jeho stát.“….. MUDr. František Koukolík

Bůh stvořil člověka, poněvadž byl zklamán opicemi. Pak už na další experimenty rezignoval. (Mark Twain)

Přidat nový příspěvek