Re: Re: Re: Re: vysvetlenie

Nikdo | 28.09.2017

Chybný přístup. K pravdě nelze přistupovat ve smyslu mám nebo nemám pravdu, to je známka povyšování a satanské snahy odklonit pozornost od předmětu diskuze na sebe: "já mám pravdu" nebo v jiném balení "jak si můžeš být jistý, že máš pravdu". Diskuze se vede o předmětu diskuze. Je potřeba chápat, že nejde udělat automat nebo jednoznačná pravidla na vedení otevřené diskuze a to obzvlášť, když je stále pod útokem trollů. Administrace diskuze bude vždy subjektivní (není člověk ten, jenž by se zavděčil lidem všem). Na místě je vděčnost, že existuje místo, kde se lze něco dozvědět a diskutovat o tom.

Chápání boha je podle KSB úplně jiné. Je založené na principu svobodné vůle, našim rozhodnutím nijak HNR nebrání, ale poskytuje každému potřebné informace pro jeho rozvoj při současném plnění úkolu vše-udržitelnosti. Z tohoto pohledu lze souhlasit s Renatou, že mazání příspěvků je informace, kterou dostáváme o HNR a lze podle toho činit rozhodnutí (třeba účastnit se diskuze nebo neúčastnit diskuze nebo zkusit svoji myšlenku přeformulovat, tak aby nebyla příliš urážlivá).

Přidat nový příspěvek