Re: Re: Re: Re: Re: Re: Globální Prediktor

M.C. | 28.09.2017

Ad 0) O výslovnost se nebudu přít, hlavně že oba víme o čem je řeč.
-->Kto sú ..___.. Jak ste to povedal? Nejak mi to nejde do ust. Ani som to nerozulem.
Myslíte sociální deprivanti? Mě odkazujete na internet a na knihy a sám si nedovedete vyhledat medicínský pojem.

Deprivace je dlouhodobější nedostatek něčeho, který člověku způsobuje postupně se prohlubující újmu na duševním zdraví. Například spánková deprivace.
Sociální deprivant je člověk, který dlouho žil v ne-lidské společnosti kde se mu nedostávalo normálního lidského zacházení a proto se u něj rozvinula pokřivená osobnost s nedostatečně rozvinutými schopnostmi společenského kontaktu a spolupráce. Typickým projevem je sobectví, přízemnost a neochota/neschopnost pracovat pro vyšší cíle nebo pro společnost. U těžších případů hovoříme o sociopatech.
Takovému jedinci přináší uspokojení, když může někoho ovládat, okrádat ho, využívat, atd.

Ad 1) Začneme od pojmů: Termín ,,užiteční idioti" je připisován V.I. Leninovi, který tak označoval lidi, kteří nechápou celkové souvislosti a nevyhnutelné důsledky činnosti, ke které byli někým znalejším a schopným verbální manipulace přemluveni nebo přesvědčeni že je v jejich vlastním zájmu a dělají něco, co by ten kdo to vymyslel sám nedokázal, přičemž ale dotyčný shrábne většinu výhod z výsledků této aktivity a ,,užiteční idioti" dostanou něco málo z výhod nebo taky nic a hlavně, vyžerou všechny nevýhody, často přijdou o život nebo skončí ve vězení.

Čili, podle mého názoru, založeného na mnoha různých materiálech, které jsem až dosud měl možnost číst a na tom, co jsem měl možnost okolo sebe vidět a slyšet, jsou sionisté sociální deprivanti. Na ně není tak moc vidět, více na ráně jsou jejich o stupeň níže postavení poskoci, typicky američtí neokonzervativci.
Na nich je výborně vidět, že si neuvědomují souvislosti svého jednání a jeho následky pro zbytek světa, kde způsobují obrovské škody a utrpení a jim se zdá, že je to tak v pořádku ani riziko pro své osoby, kdy jim reálně hrozí, že budou pozatýkáni, odsouzeni, zbaveni majetku a uvězněni. To všechno v tom pro ně lepším případě, pokud nebudou klást odpor, jinak zemřou.
A opět - sionistům nevadí, jaký bordel způsobili ve světě, ani že dovedli do krize Spojené státy, nezáleží jim na osudech svých užitečných idiotů - neokonzerv, už si budují nová hnízda jinde na světě, najímají do svých služeb nové užitečné idioty a těší se, že z toho opět vyklouznou bez úrazu. Tentokrát se ale mýlí, protože jejich činnost se příliš dostala do obecného povědomí, byla zdokumentována vojenskými zpravodajskými službami a nejsilnější konvenční ozbrojená moc této planety je uniknout spravedlnosti nenechá. Sice zaplatí tak 1% škod a utrpení, které způsobili, ale i to bude nutné pro očištění světa.
Někteří autoři z toho, že se Putin stýká s pohlaváry různých organizací mylně vyvozují, že oni ovládají Putina. Čím by ho asi tak ovládali? Vrchního velitele ozbrojených sil nejsilnější jaderné velmoci za kterým stojí armáda a 80% obyvatel země?
Prdlajs, oni k němu chodí žádat, aby se mohli v Rusku schovat, až to začne. Jsem zvědav, jak moc jim bude vyhověno. Že to bude drahé, o tom není třeba mluvit.
Proč si myslím, že ještě nejsou řídícím stupněm? Jednak jsou deprivováni příliš a hlavně, je jich moc. Tolik sobeckých hamižných a lakomých lidí se nemůže po dobrém na ničem domluvit. Nad nimi musí být ještě nějaká vyšší, méně početná elita. Mluví se o tom, že nejvyšší stupeň pyramidy složený z pozemšťanů je tzv. třináct rodin. Co přesně si pod tím představit nevím, možná se to blíží pojmu Globální prediktor.

Ad 2) Pojem ,,signifikantní" má význam ,,typický, charakteristický pro daného člověka nebo věc", je to něco, podle čeho je možno lidi nebo věci rozpoznat a zařadit do určité skupiny.

Ta závislost je opačná - lidem, kterým se chce přemýšlet a samostatně se pídit po informacích a dávat si je do souvislosti to časem dojde i podle těch popisů a těm, kteří chtějí všechno naservírované pod nos, aby to mohli jenom zhltnout se to nedá lehce do takovéto podoby upravit.
Čili lepší než ukazovat prstem na zloděje je popisovat ostatním, co je to vlastně zlodějna, proč jim to škodí a jak se takový zloděj pozná.

Ad 3)To neuchylování se k povrchním zjednodušením znesnadňuje práci všelijakým internetovým bonzákům a nálepkovačům a automatickým programům, které projíždějí stránky na internetu a hledají seskupení klíčových slov na něž se potom lidští protinenávistníci zaměřují. Tady se takové individua vyskytují zcela pravidelně. A nejenom tu.
Na AE býval troll Bertrand de Born, který byl celkem v obraze a dokázal diskutovat k věci. Právě proto, že se snažil něco vytvořit a neomezoval se jenom na výkřiky do tmy, tak se na něj dalo reagovat a oponovat mu. Za měsíc a půl se ztratil beze stopy.
Jelikož jsem s ním diskutoval nejvíce já, tak se neskromně domnívám, že je to hlavně moje zásluha a udělal jsem si za něj zářez na pažbě.
Bojoval vědomě na Temné straně Síly, proto Chuj s ním.

Přidat nový příspěvek