Re: trocha zdravého rozumu!

ľudo | 29.09.2017

Šak hej, len tak trochu problém je,
že Julo tým, ako "argumentuje",
celú kresťanskú komunitu diskredituje.

V podstate všetky vyššie spomínané Julové
"výtky" voči KSB/DVTR tam práveže pomerne detailne popísané sú. Viď II.časť DVTR - supersystémové modelovanie, od kap.13 + prílohy na tému, dodatočné publikácie a niektoré prednášky hlavne akademikov Velička a VMZ, ktoré sme tu tiež rozoberali..žiaľ asi keď mal Julo pauzu..
(Včítane témy tzv. "duchov"-agregátnych modulov kolektíneho a/alebo inDiviDuálneho podvedomia, mechanika fyziológie ktorých sa využíva pri projektovaní a riadení dnes kolektívnych osobností tzv. "korporátnej kultúry", trhu, burzy, spec-operácii, náboženstiev, guru-systémov, atď.. )

Julo si proste skôro nič z KSB/DVTR nečítal a s kamennou tvárou, nos hore tak, že mu doň až prší, od brucha krížom-krížom po všetkom strieľa, čo mu do jeho osobného pohľadu na svet, cirkev a KSB nezapadá. Gól je, že presne z toho istého, čo robí on sám, obviňuje kadekoho naokolo. Ako v onej Snehulienke..rozprávke o svojom zrkadle. Keď ale niekto možno vyrastal v kráľovstve tých krivých..zrkadiel?

Isto, potom je neľahké sa rýchlo zorientovať, ktoré je na tom-či onom mieste snáď najmenej pokrivené.
Ten problém máme ale asi vśetci.
Ja sa považujem taktiež za kresťana a v KSB/DVTR len nachádzam niektoré veci, ktoré mi v tom myslím pomáhajú. Aspoň dúfam.
Proti oficiálnej cirkvi, cirkvám, mám, ako som spomínal niekoľko výhrad, no kto triezvo uvažujúci ich nemá??
(oficálni hierarchovia sú tam takmer rovnako nepočuvajúci, ako tí v oficiálnej "vede")

Nechcem však aby som so svojimi blízkymi a potomkami skončil v apokalypse, kam sa cirkev, napriek učeniu Ježišovmu rúti.
Cui bono??? z reštartu systému, namiesto preinštalovania..opraveného, alebo celkovo lepšieho..

Přidat nový příspěvek