Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: trocha zdravého rozumu!

Július | 28.09.2017

Ty nehodnotíš moje myslenie, ty len píšeš hlúposti a primitivizmy III cenovej skupiny na moju osobu :

"Ale ty mi pripadáš ako starý Belzebubov kakadu, ktorý sa kedysi naučil isté dogmy a tie škriekaš neustále do zblbnutia.
Choď s Bohom...a nie proti nemu, kakapo škriekavý."

Myslíš, že ma tým urazíš, alebo vyvedieš z miery ? To ťažko, takéto správanie každému inteligentnému človeku s morálkou ukáže, čo si zač...Vlastne sa tým sám zhadzuješ.

A takto sa "argumentačne" nehľadá žiadna "istina".

Stále sa oháňaš dogmami, ktoré údajne používam, pričom ty sám veríš na vlastné dogmy.
Pretože názory o Bohu a rovnako aj KSB hlása určité tézy o Bohu, sú rovnako formou dogmy.
Ani autori KSB nemajú istinu, keď opisujú HNR a egregory, to všetko je v rovine ich viery a nie vedeckých faktov... A ty tomu veríš rovnako, ako katolík verí na dogmy, ktoré hlása jeho náboženstvo...

Tvrdíš, že verím na mýty a preto musí vzdelanejší jedinec zavrhnúť moju vieru ...Pričom tisícky vedcov sú katolíci a sú rozhodne vzdelanejší ako ty.
Ty veríš na "moderné mýty" ohĺadom Boha, ktoré hlása KSB. Kde máš istinu, že tieto moderné mýty sú istinou ?

Achnaton, Mojžiš, Konfucius, Budha sa nepreukázali takým dokonale morálnym učením ako Ježiš, za svojho života nepreukázali takú moc a zázraky ako Ježiš,(taký Mohamed sa nezmohol na nič, keď mal urobiť, čo len 1 zázrka, len na výhovorky) a rovnako v žiadnom náboženstve, okrem katolíckeho nie je toľko javov a indícií, ktoré poukazujú na jeho pravosť..

Mimochodom, ja neverím na nejakých bohov ,ja verím len na jedného Boha.

Sionské protokoly máš za pamflety, to je tvoja vec ,ale ako vysvetlíš, že všetko, čo sa tam píše sa prakticky realizuje ako riadenie aj v súčasnosti ? Kde je to vaše povestné, že prax je kritériom pravdy ? V prípade protokolov to neplatí ? Pretože sa to odrazu nehodí ? Iný meter ?

Na zbytok tvojich primitívnych invektív, škoda času reagovať...

Přidat nový příspěvek