Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

jh | 25.09.2017

"No tož nemáš pravdu, protože SSSR a Ruské impérium spravovaly celý region i se středoasijskými republikami. Žilo se tam podle společné ústavy, existoval státní jazyk - ruština. Pokud se vyskytly etnické konflikty a nejen s Rusy, těch bylo právě nejméně, tak se řešily v zájmu všech. Proto mluvím o zkušenostech Rusů ze soužití s jinými národy, které jsou, obzvlášť v dnešní době, k nezaplacení."
este raz taurus. zssr budoval v minulosti lepsi zivot v republikach na ukoch samotnych rusov. toto je fakt. takze ti, ktori zili v republikach nemali zaujem sa trepat do "centralnej casti ruska". teraz je ale situacia ina.

"Muslimové v Rusku nemají žádná privilegia, jsou občany, jako ostatní a práva a povinnosti mají stejné."
ano je to tak. akurat, ze tych mesit, ktore sa im postavilo je neumerne vela, resp. umerne tomu, ako sa stahuju do ruska.

"ak to byl vzkaz světovému společenství a GP, že Rusko je připravené řešit i otázku Mjanmy, což byl uměle vyvolaný problém, kvůli tomu, aby tam vstoupila Čína. A že ten problém bude řešit rukama muslimů."
v poriadku, mozeme to zaobalit do tejto diplomatickej odpovede aj s odkazom pre GP, ale v zasade si povedal, co som mal na mysli, ze kadyrov hra prim a bude v popredi riesenia problemu.

"Co se tyče demografické křivky, žádné statistické údaje, které dokazují "tvojí pravdu" jsem neviděl."
este raz som pozeral, ci nemam niekde tie linky, nemam a nechce sa mi v tom brlat. ak bude troska casu, pozriem si historiu, ci to tam nevysturam, ale momentalne mam ine starosti. zatial to uzavrime, ze je to len moj subjektivny nazor, ze to tak je.

Přidat nový příspěvek