Re: Re: Re: Re: Re: Si to špatne podal. Skúsim takto.

Mike | 20.09.2017

Áno zle som sa vyjadril. Biblia, ako hovoríš v tejto podobe je mladá, no to učenie tam je staré ako vesmír sám. To sa netreba nechať zmýliť.
Samozrejme, že to treba doplniť. No veď aj obtom je božia skúšku. Budeme sa hádať o kokotine, ale prejdeme k veci?
Sám si po edal, že to niekto zneužil. A chxeš mi povedať, že tý ktorý to zneužívaju konajú v súlade s tím čo sa píše i v taktobupravenej biblii?

Podľa mňa nič s toho čo robia títo kdejaký pseudo kresťania.
Veď práve o toto šlo GP. Aby bolo celé to učenie takto sdiskreditované.

Bo žiaden kokot na tomto svete si to nedokáže odvodiť a bude riešiť pičoviny typu a to ta neni a to tam je a ... pretože pindoßsi potrebujú presné inštrukcie. To je celý problém.
Preto sa GP tak dobre darí všetko tutlať a prekrúcať
Pretože len idiot čaká, že vrah sa prizná k vražde a len tak si sadne zamreže.
...
Tak mu teba poskytnúť podrobný návod.
Ako ja neviem, ako si môže niekto myslieť, že zlo bude mať na čele napísané ja som zlo.

Veď čo hovorí Ježiš podľa tej biblie v ktorej podla vas nic povodne neni a nestaci to pre nic.
Hovori. Pridu mnohy v mojom.mene a budu zvadzat. Nestalo sa to?
Nedeje sa to?
Neni tam napisane ze Satan sa bude tvarit ako aniel a vetme si podobu Krista? Nepise sa tam ze dobro je skryté. Nehovorý Ježiš, aby sme dobrê veci robili.mimo zrak ľudí. Že nebeský otec to vidí a odmení? A ako pôsobý satan? Behá a vykrikuje ja som spasiteľ sveta. Ja som le dobrý. A nič zlé na ňom nenachádzajú. On má iba pekné reči. A tvrdo súdi zhrešilcov.
...
Nič..
Dám si na deň či 2 pauzu bo začínam byť frustrovaný.

Nič v zlom. Zatím pa

Přidat nový příspěvek