Re: Re: Re: Si to špatne podal. Skúsim takto.

Mike | 19.09.2017

Ješte, že je tam to *v Duchu KSB*. snáď to obaja chápeme rovnako. v tom prípade mi nesedí len to vyjadrenie. Ktoré sa už tak nejak asociuje priamo s zbierkoiu kníh KSB/DVTR.

Jak to máme s tým chápaním, aby som si to ujasnil. tak musím, či nemusím čítať KSB, aby som jej podstatu chápal a dokázal tieto znalosti uplatniť v praxi? Aby som nebol ten čo myslí po starom.

A čo sa týka karlíka. tak to bola narážka práve na toto.
I to vaše vyjadrenie o tom svedčí: ...chápanie s pohľadu biblickej koncepcie zotročenia. ...
To je ako aké chápanie. niektorý ľudia ale Bibliu ako projekt zotročenia ľudstva nechápu. to sú vaše naprogramované predstavy. Niektorý ľudia tam pravé Božie posolstvo vidia. jedná sa o najstaršiu a najprekladanejšiu knihu na svete. to že jednotlivé církve v rátane ksb má svoj výklad a chápanie biblie je ich problém.
Vidíte to tak? fajn.
chcete "vypichnúť podstatu" vytrhnutím kontextu? fajn. potom sa nečudujte, že sa vám stane to isté. Jedná sa o magickú moc.
Snáď si nikto nemyslí, že Boh by svoje poslostvo ľuďom a posolstvo svojho syna v potrebnej miere neochránil?
Alebo je podstata KSB o niečom inom a ja ju súdim iba podľa jej plodov?
Jako keď to robí "Kbobík" s niekym, alebo niećim iným je to vypichnutie podstaty a keď to niekto spraví kobíkovi je to trhanie kontextu?. Aký to meter? Pozor na dvojsečný meč ktorý vysí nad každou hlavou. Vari ste nečítali Bibliu a Kristovo učenie?

Ako vraví Starý zákon? Oko za oko Zub za Zub. a Ako hovorí Ježiš? Neprišiel som Zákon rušiť, ale naplniť. a čo ešte povedal? ak ťa niekto udrie na pravé líce, nastav mu i ľavé. oboje platí.

Biblický egregor sa nedá poraziť má svoje zbrane v porovnaní s ktorými...no... tu proste nieje čo porovnávať...
vždy je však pripravený jednať. Ako Píšete o Rusku v Sýrii a nie len tam.
Navrhujem teda jednanie. Zastupujem biblický egregor. (Nie katolícky ani iný smer.)

Přidat nový příspěvek