Re: Re: Re: Re: Re: Re: Silné

Mike | 19.09.2017

Ale této metodě je vytýkáno zas to, že děti se neobstojí mezi vrstevníky, když si pak vybírají střední školu.

-- Aby som ešte k tomuto doplnil a upresnil. Tu máme klasický systém vzdelávania. Kde máme osnovy, ktoré majú všeobecný/všeobecne nalinajkovaný postup vyplachovania mozgu podľa daných smerníc a nariadení. ZŠ je teda všeobecný základ s prechodom na strednú odbornú školu prípadne tu máme 8r gymnázia npr.

V podstate je ZŠ príprava na SŠ takže vstupné testy na SŠ sú založené na overení informácii zýskaných na ZŠ.
Kde boli dané osnovy, podla ktorých sa deti učia papagájovať to či ono. potom ich s toho skúšajú na SŠ.

a teraz mi tu máme povedzme experiment s výukou o ktorej som hovoril, kde sa dieťa do cca 15 rokov rozvíja sposobom, o ktorom som horil a potom povedzme ešte len na začiatku procesu (experimentu) ho defakto ukončia a toto dieťa zaradia medzi robotizovaných papagájov a idú ho skúšať s tých hovadín typu.
His Tória/ Dejn-Iný ...? a keď nevie odpovedať na otázky na ktoré ostatné deti ktoré boli robotizované na ZŠ, ktoré akoby v podstate mali odpoveď na otázky idú na základe takéhoto testovania porovnávať sa deťmi, ktoré sú na úplne inom systéme a úrovni.
.... WTF. MDFK ?????
To je ako keby som povedal murárovi postav dom a potom mu tam hodím granát keď ešte nieje ani v pol stavbe a na základe toho budem vykrikovať, že je vo svojom fachu neschopný

Nech zoberú troch 18 ročných chalanov s takejto ZŠ a troch s Komunity o ktorej som hovoril a nechajú ich hlboko v lese. svhválne ktoré sa vrátia domov?
Bude to voči tým deťom, ktoré v živote neboli v divočine. teda povedzme 2-3 týždne v kuse bez civilizácie, kde by sa učili prežiť, ale miesto toho sa učili prírodopis s učebnice a boli na pol dňa na branné... Bude to vočí ním fér takáto skúška?
Nooo odpovedzte si sami...

Ja sa k tomu naozaj nechcem moc vyjadrovať. Ja len poviem, že tý páni a dámy, ktorý majú takéto hodnotiace postupy... nóó... budú mať dostatok času na prehodnotenie svojích metodických postupov. Nóóó a potom.... potom. bude potom. len aby ešte nejaké potom bolo.

Přidat nový příspěvek