Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Cico Ciciak | 20.09.2017

> "Vníma seba ako námestníka Boha na zemi."

Zbožstenie človeka.Typicky slobodomurárska filozofia.

Až ti je NZ nuda oproti koránu, tak si už asi blízko stať sa moslimom...

"(je to len samé: prišiel som, robenie zázrakov, kŕmenie zúbožených, ... - no proste báchorka pre ovce)."


Z tvoje strany zase iba prachsprostá manipulácia, podsúvanie a odvádzanie od merita vecí, lebo ja som nepísal, že Človek = Boh, ale jeho námestník!
NZ je pre mňa nuda v tom zmysle, že ho pokladám za primitívnu zmes báchoriek o činnosti fiktívnej postavy Ježiša ako údajného boho-človeka a nie obyčajného človeka, a naopak Korán sa mi javí ako zaujímavejšie čítanie v zmysle lepšieho ozrejmenia niektorých aspektov života a Boha, tak to proste cítim a to sa nechcem stať moslimom, a keby aj, tak to nie je žiadny argument na moje predošlé tvrdenia.
Osobne Korán beriem len ako osobnú pomôcku a nie ako niečo sväté a neomylné, podobne pristupujem aj ku KSB a DVTR, a iným zdrojom.
Mám to jednoduchšie, nakoľko nie som dogmatik.



> Zaujímavé, že 77 panien v islamskom nebi, ktoré posexuješ a zostanú aj tak panny ti ako báchorka moslimského neba asi nepripadá, keďže na korán si nenapísal žiadnu kritiku .. :-)


Nie, kvôli tomuto alebo iným veciam nepokladám ja osobne a myslím, že ani VP-ZSSR, Korán za zaujímavejší, hodnotnejší, objektívne pravdivejší a menej zdeformovaný (nikto predsa netvrdí, že Mohamed všetko pochopil správne, a že po jeho smrti zákulisníci čiastočne nezdeformovali ústnu verziu Koránu - je logické, že jak Biblia, tak aj Korán musí obsahovať nejakú lákavú zložku pre ovce - inak, priamo v Koráne sa nič nepíše o 72 pannách, viď: 78:31-36 * http://www.koran.sk/Koran%20preklad%20s%20vyklad%202015%201.pdf) v porovnaní napr. s Bibliou, ale kvôli iným veciam, ktoré tu už boli neraz dopodrobna a celkom k mojej spokojnosti rozobraté, tak tu zámerne neodvádzaj pozornosť od merita ako špinavý smrad!

Inak, čo keby si miesto hľadania chýb v Koráne, začal už konečne hľadať tie obrovské hrúbky v Biblii, ktoré dnes už vidí aj ten najväčší debil?
Ale rozkazy pánička zneli jasné, že? Hoci niekedy mám taký pocit, že táto tvoja trápna a okatá imitácia bigotne katolíckeho debila na tomto portáli v diskusii je práve z tvojej strany vedomým zámerom, aby sa KSB a DVTR rýchlejšie šírila. ;)

Přidat nový příspěvek