Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

ľudo | 19.09.2017

1) RKC je tak, ako všetky oficiálne cirkvi opakom pôvodného, skutočného kresťanstva a v princípe sú postavené tak, aby sa cez ne nebolo možné dostať k Bohu. Aby stádo nemohlo dostať pomoc od skutočného Boha a bolo naveky, kým Boh stratí znova "nervy" a reštartuje systém, pasené svojimi pasákmi, strihané a rezané. A nie nie sú to cirkevní hierarchovia. To sú väčšinou, až na negatívne výnimky určitých kľúčových postov len užitoční idioti pre-dávajúci "negrov" do rúk tvorcov globálneho koncentráku, ktorého jednou z variánt sú tieto oficiálne cirkvi.

S koncilom Nicejským si nič nevyvrátil. Že tam nastal bol padlými kňazmi vykonaný definitívny rozkol s pôvodnou myšlienkou kresťanstva - Človekom - dietkom Božím an=amestníkom jeho tu na Zemi

2. Myšlienky pôvodného islamu sú identické s pôvodným kres´tanstvom a aj pôvodným judaizmom, z obdobi pred jeho zvrhnutím na ideológiu globálnych finacistických teroristov - výpalníkov

3. áno, ľudia, čo vytvorili KSB/DVTR sa snažili rozlíšiť to dobré spoločné vo všetkých dostupných veľkých relígiách včítane marxizmu a tak rozlíšiť aj to, čo je tam zlé, nefunkčné, bo viac..kto, kedy a prečo to tam asi logicky dal..hlavne to prečo=cieľ identifikovali. %Ludia prosto nie sú prirodzene zlí. AKo keď zvieratko, psíka len trápite, čo z neho bude? Vás skôr či neskôr aj najmilší psík kusne! A pseudokresťanstvo? Moja vina, moja vina, moja preveľká vina, že som sa dlhśie viac biť nenechal. Že boh ma miluje, Keď ma bijú??? WTF????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ke´d toto nie je totálne zvrhlá satanistická sociopatia, tak už fakt neviem, ćo je horšie!!!!!!

Nehovorte Julo, že pri vašej inteligencii neviete rozliśovať
Islam a "islam",
kresťanstvo a "kresťanstvo"(dajme tomu borgiovcov, mediciovcov, kriziackych výprav či už na Blízky Východ, no hlavne desiatky otrokárskych krížových výprav do východnej európy - vyše 50!!!!!)
Komunizmus a marxizmus
Pôvodný budhizmus a šialenosti niektorých "budhistických" guru, včítane niektorých systémový úchyliek tibetského tzv. lámaizmu
Sókrata od sofistov
apod..

Viete to a ste toho schopný.
Použite dar, ktorý Vám Otec ebeský dal!
Rozum!..i vôľu ho aplikovať
Bo kto ho i má, no ho nepoužíva!!

Ešte raz k tým tvojim slobodomurárskym obvineniam:
KSB začínalo práve z toho, že poukazovalo na zvrhlosť a celkové štruktúry slobodomurárov. Vtipno-smrteľne vážne:
Ako Vám treba preorganizovať B´-nai B´-rith, adresované britom a amíkov, aby vedeli, že na Východe sa dobre vie, vo co go a nie vśetci sú zradcovia svojich národov.

Obviňovať niekoho zo slobodomurárstva po takejto publikácii známená, že dotyčný nič, ale vôbec nič z ním kritizovaného nečítal, alebo je úplný debil, psychoš()s prepáčením, ktorého nemôžno brať vážne. Len verejne vysmievať alebo rovno vśetko od neho mazať a hotovo. Aby deti, ovce nemali zlý príklad a aby mu Boh nemusel onen mlynský kameň na hrdlo dávať a do vody zákerníka hádzať. Tak hovoril Ježiš na tebe podobných.

Vážne srandy bokom..Julo
Ja som si tiež prešiel z časti podobnou cestou, ako ty.
Snáď ti bude dané Zhora.
Kiež sa k tebe Boh cez to mínoove pole jeho protivníka, ktorému vernopoddane úprimne slúžiš, dostane.
Kiež ten otras pre teba nebude priveľký sa za teba modlím,
ak chápeš, čo myslím..

Přidat nový příspěvek