Re: Re: Re: Re: Re: Re: názor

Július | 19.09.2017

udo,

1. Nemáš patent na rozum a ani pravdu.Takže pozor s tým naznačovaním..
2.Nerozobrali. Písal si len svoje názory, ktoré si vydával za argumenty, nič viac. Ja som ich neakceptoval ako pravdu.A nemám dojem, že si moje názory a argumenty vyvrátil.
3.Tvrdiť, v skutočnosti som na písal názor, tvrdenie je založené na dokaze, moj názor vychádzal
na základe podobnosti cieľov, ktoré sledujú.
Ale áno, mám názor, že autori KSB sú slobodomurári, po prečítaní ich prác som k takému záveru došiel. Demagógia je niečo úplne iné ,ako sa snažíš mne podsunúť.

RKC nezaložili predkovia slobodomurárov, to je len manipulácia KSB autorov...,ktorí judaisticko -talmudský projekt ovládnutia sveta nazvali biblickým, aby na kresťanstvo a hlavne RKC padlo zlé svetlo...A to dosť prezrádza o mnaipulácií.

Tvoje básničky ma nezaujímajú...Ani snaha dehonestovať nimi moju osobu a názory.


4. RKC neučí, že človek sa rodí zlý, ale sa rodí so sklonmi na dobro aj zlo, čo je rozdiel. Nepleť si učenie RKC o dedičnom hriechu s tým, že sa údajne človek sa rodí zlý. To nie je to isté...

Navrhuješ spolupracovať so spolkom , ktorý si želá NWO a zotročenie vačšiny elitárskou menšinou. Navrhovať nemusíš, pretože vo všetkých významných sférach vplyvu spoločnosti majú svojich ľudí a ty s nimi aj vačšina spolupracuje, pretože sú v riadiacich pozíciach.
Tú spoluprácu vidíme posledných 200 - 300 rokov výrazne, čo sa so svetom stalo...

"No keď robíš pre to agitku a blázniš ľudí,
pýtam sa teba, čo s takými osobami treba robiť??"



Podľa teba som osoba, ktorá robí asgitku a blázni ĺudí. Čo sa takými osobami robiť, sa pýtaš...
No, veď už si ma predsa už označkoval je predsa zvykom elitárov označiť nevhodný a nekomfortný názor za extrémistický, alebo bláznivý s tým, že autor bude najskor blázon, čo sa naznačí.
No, udo, keby si mal skutočnú moc, tak by si možno dokázal nálepku na mňa presadiť aj úradnou, štátnou mocou. Nenapadlo ťa, že sa veľmi priezračne prezrádzaš ?
Inteligentný človek si po prečítaní takýchto tvojich "názorov a argumentov" urobí hneď aj obraz o tebe, čo si zač..

Přidat nový příspěvek