Re: Re: Re: Re: Re: názor

ľudo | 18.09.2017

1) Kto oddelí vieru od rozumu, fanatikom sa stáva.
2) Tvoje "dôkazy" sme tu rozobrali a prach z nich zostal.
3) V KGB a aparáte KSSS Slobodomurári boli tak,
ako aj v RKC cirkvi, iných cirkvách, rôznych "NWO" organizáciách a kde-kade inde. Tvrdiť ale, že sú to všetko priamo Slobodomurári je daMagógia, odvádzanie od jadra problému.
RKC "cirkev" tiež jasne založili predkovia Slobodomurárov, resp. ich tvorcovia. Ten mechanizmus sme tu rozoberali.
To ale tiež neznamená, źe v RKC nie je aj veľa dobrého.

Keď už veríš v tie Ruženky a Popelky,
roztrieď to zrno od pliev a nenechávaj to na Boha za seba.
Pomôž sebe(svojim) a Boh ti pomôže.
Boh nebude robiť za teba to, čo máš sám urobiť.

4)áno, podstatný je cieľ.
Slobodomurári celkovo nie sú, napriek svojim aj pozitívnym stránkam v pohode. To mám ale aj cirkvi povedať, že s ňou nebudem spolupracovať, na tom, na čom sa zhodneme, lebo tvrdí, presdzuje program, źe "Človek sa už rodí zlý", nemá sa snažiť Boha pochopiť, zo stromu poznania jesť, biblia končí apokalypsou, atď?

Musíme pracovať s takým personálom, aký na lodi máme.
Inej niet(planéty). Na tom, na čom sa zhodneme, aj s Hitlerom, pápežom, GP, Kotlebom, či Junckerom, merkelovou..ako som už x-krát písal. Ich ciele treba poznať preto, aby sme vedeli, na ćo si dávať pri spolupráci pozor. Na čo a ako ich možno použiť. V dobrom. Ich nedostatky pranierovať, diskutovať a lepšie riešenia navrhovať. Všetci si dávame navzájom zrkadlo, no i to krivé treba vedieť rozlíšiť. Ako keď je niekto mocou, drogami, či náboźenstvom opitý.
Boh je jedna vec a náboženstvá vec hodne iná.
I keď sa mu mohlo podariť, kde-tu i v nich čo-to zo seba zachovať. No tam by som ho hľadal na poslednom mieste.
AKo z tých tvojich dejín (nie h-is-Tórie) vieme,
šikovní sociopati práve Jeho masku a najväčšie lumpárny
h-is-Tóry preferujú..
Dejiny píšu víťazi, i keď víťazstvo deMagóghov býva len dočasné.

Ja ti tvoju vieru neberiem.
Ty si volíš osud, z variánt Bohom daných.
No keď robíš pre to agitku a blázniš ľudí,
pýtam sa teba, čo s takými osobami treba robiť??

Maj sa verklík, kafemlejnej (ber nie osobne, ale ako ono zrkadlo)

Přidat nový příspěvek