Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripomienka

Drake | 17.09.2017

Fakt musím. nemozem niekam tu u naś prísť a povedať niečo také bo všade je nejaký katolík :D ... to by bol prúser.
No a keď je tvoj sused a zároveň krsný otec tvojej mami a zaritý ktolícky kresťan, ktorý je na tom tak ako hovoríš po 50 rokoch ... a ja sa s ním musím denne baviť a on rieši prečo som nebol v kostole, tak to musím nejak uhrať. no a v tom mi pomáha biblia. Tý ktorý to nevedia bo Bibliu nechápu a nevedia to použiť v praxi s ním majú konflikt a tak radšej idú na omšu "pre kľud v rodine", ktorý stejne nemajú, bo on je ... no skratka taky aky je.

Ja chápem čo mi vysvetluješ. ja som sa len snažil niečo iné vysvetliť. bo si reagoval na mňa a moj prispevok a evidentne si ma nepochopil, ale ak to beries takto, tak v poriadku. nebudeme pokracovat. iný pochopili.

a skutočne to je moj problem s ktorym sa stretavam a preto ma danu skusenost o ktoru som sa chcel podelit. omluvam sa za to a viac nebudem zasahovat do vasej prace.

No s mojou podporou v tomto projekte nepocitajte.
Mame rozdielne ciele. no zda sa ze ste sa trosku nahneval. ak ano, tak sa omluvam. nebol to moj ciel. ako vravim, predat skusenost.
ďakujem za pokec a majte sa dobre.

Přidat nový příspěvek