Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pripomienka

Drake | 17.09.2017

Pre Jaroxa.
Viem dosť o tom ako vznikla biblia. I keď určite o tom neviem všetko. Ale...
Naozaj si myslíte, že Boh by pravé učenie a posolstvo svojho syna neochránil?
V konečnom dôsledku sa to pravé učenie šírilo spolu s tým falošným. Už som o tom písal. Vari mi chcete nahovoriť, že KSB hovorý niečo iné ako Biblia? KsB hovorí aj o degradačných procesoch v spoločnosti aj na úrovni napríklad DNA v dôsledku úpadku morálky či mravnosti. Vplivom toho, aká je spoločnosť, taka je aj jej vláda a naopak. Že vplivom nízkej morálky a pod si ľudia koledujú o blbú vládu a nejaký prúser v dôsledku nejakej prírodnej, či sociálnej, alebo vojensko politickej katastrofy.

A o čom hovorý Biblia? Ako v dôsledku zlého mravu ľudí dochádzalo k znižovaniu Veku ľudí. Najprv sme boli nesmrtelný. Potom sa stal prúser (vyhnanie s raja) adam mal kolko 1000 rokov cca? Noe tusim 600? Ak si dobre pametam? A kolko sa dožívali v čase Krista? To je značný rozdiel. Nieje to popis degradačných procesov?
Sodoma a Gomora? Iné príbehy? Nepopisuje sa to tam?
Ako sa Božie-Vesmírne-prírodne zákony prejavovali v životoch ľudí.
Príbehy zo żivota rôznych ľudí s kristovskej línie. Ako aj Zhrešili a museli potom znášať následky a Boh sa k nim prihováral ako hlas svedomia a životných okolností. A ked si spytovali svedomie a odpracovávali svoje skutky bol Boh snimi a pomáhal im a keď vytrvali v božej škole a potom sa vrátili a napravili svoje skutky, ako sa to na dobré obrátilo. ? A ked ignorovali hlas boha v podobe prorokov, svedomia okolnnosti atd... Co sa stalo? Stalo sa im zle podla zakona. -ake strasenie? Tak to je. To sa mal Boh a cely vesmir sklonit pred buzerantmi, zlodejmi a vrahmi zo Sodomy. A nechat ich sa šíriť.?
Sa pozrite čo sa deje dnes. Kam to smeruje? Či nieje Bilia aj KSB práve o tom?
Príbeh o potope? Veď to je vlastne príbeh atlantídy, kde chytráci spôsobyli sériu prírodnych katastrof ktoré skončili svetovou potopou.

Nieje o tom istom KSB i Biblia?
Asi by ste si mali moje príspevky lepšie prečítať, nie sa ma snažiť poučovať, alebo podsúvať, že som rozčúlený. Neviem prečo si to myslíte. A tiež To, že s niekym v niečom 100% nesúhlasím neznamená, že o tom nič neviem. Alebo že keď mám k niečomu výhradu, tak hneť chcem toho človeka vešať za krk a že s nim vôbec v ničom nesúhlasim. Preto si dovolujem požadovať zmenu v jednaní s vašej strany. Možno keď si potom znovu prečítaš moje príspevky, tak pochíš o čom som hovoril

Přidat nový příspěvek