Re: neí to jednoduché a ani složité

Karel | 16.09.2017

"jinak ten překlad s Matkou země je jak od mutanta ze strany zelených ........"
Nevím, nechci si hrát na soudce, ale myslím, že jsi vypustil reakci na základě dogmatizmu. Ani Zeleným, KDU nemluvě, Dětem země, Hnutí duha, Greenpeace... nejde o zemi. Jde jim pouze o byznys. Poslední tři jmenované organizace jsou pouze nátlakové struktury prosazující ekonomické zájmy menších či větších ekonomických zájmů za tučnou úplatu. Byl jsem sám náhodným svědkem když Patrik za Děti země požadoval po Metrostavu 600.000Kč jako dar za to, že nebudou obstruovat stavbu dálničního tunelu v Petrovicích. O straně "Zelených" jako systémovém kurvítku prosazujícím nadnárodní zájmy vlivových skupin v rámci globalizace netřeba vůbec mluvit. KDU nemá s ochranou ŽP reálně nic společného. Prázdné proklamace jsou jen plácnutím do vody a jim jde na vrcholné úrovni jen o moc a prosazování cizích zájmů.
Já z toho textu vnímám nutnost k návratu k přírodě ve smyslu respektování přírody jako nejvyšší zákonité pravdy, kterou mi lidé se svou fragmentační schopností nejsme až na výjimky schopni vnímat komplexně. Oč blíže byli této pravdě naši předci bez Hi-Tech udělátek a potřeby zákonité procesy znásilňovat k svému ekonomickému prospěchu.

Přidat nový příspěvek