...

Hox | 15.09.2017

Ohromě silný, nádherný text, pokud člověk skutečně přemýšlí nad význam řečeného a vnímá duch textu a dokáže se na něj naladit (na příslušné obrazy, které do něj byly vloženy). Mluví sám za sebe, otázky autenticity odpadají samy.
Je to úryvek. Delší úryvek je např. zde - http://gnosis9.net/pdf/Esejske_evangelium_miru.pdf - kde jsou i doporučení ohledně zdravého stravování, a... je to přesně v souladu s tím, na co přišel v 50. letech Ugolev ( http://leva-net.webnode.cz/tags/Ugolev/ ), co je důležité, jak ve skutečnosti funguje trávící systém člověka jak fungovat v přirozeném, ne havarijním režimu (dnes 99999 lidí z 10000 funguje v havarijním režimu). Dobrá zvěst Ježíše Krista popisuje způsob přípravy placek z živého naklíčeného ječmene, která je velmi blízká tomuto, jen se používá slunce místo pánve: "superchleba za 1,5 minuty": https://www.youtube.com/watch?v=2_8-BmbpkHY

"Blahá zvěst" mluví jednoduše o tom, jak jíst tak, aby si člověk nepoškozoval trávící mikroflóru a jeho trávící systém fungoval v přirozeném (Shora předurčeném) optimálním režimu.

Příprava živého ovesného zákysu podle Jefimova: https://www.youtube.com/watch?v=aWZHjAb16Hs

Přidat nový příspěvek