Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tak to proste nie.

Tomáš | 13.09.2017

Ano v mnohom suhlasim. Geopolitika, ako i historia nam bola dana od GP.
Skutocne je treba hladat alternativu. Kludne aj KSB. Ja som za cokolvek.

No takto hodnotit a vyjadrovat sa o nieco svedci. Nie som ziadny analytik s oblasti geopolitiky. Ale keby som bol, tak takto si ma nikto nezyska a urcite nebudem povazovat takehoto cloveka za uprimneho. i ked v obore ho ako analytika mozem uznavat a tak isto mu byt vdacny za moznost sa od neho ucit.
Tak asi mi jeho prejav nebude pripadat moc uprimny a prijemny.

I ked chapem, ze to co sa deje sa jeho osobne hodne dotika... Atd.
Ani ja niesom dokonaly a v minulosti som rad pouzival taketo pojmi. No pochopil som, ze to nieje spravna cesta.

Pozrite. To ze sa niekto k timto veciem nedostal a nemal v tomto take stastie ako pan Pjakin no to neznemena ze je hnet debil.

Su to obycajny ludia, ktory boli deti a mali svoje sny. No narodili sa do spatneho sveta zo spatnym systemom, ktory s nich spravil Neludske Bestie.

Po co tuzil nobel, ked vymyslel dinamit.
?
Po com tuzi dieta , ktore chce uzdravovat ludi? a ake ma moznosti v sucasnom systeme? Ako funguje skolstvo? Ano medicina stoji za... .
Ano dnesny doktory lzdom moc nepomahaju. Ale to co robia je len to co sa naucili. V skole. Ano. Je aj alternativa. Ale nie kazdy sa k nej dostane. Nie hnet.
Ale co potom ked uz ich system zomlel a oni sa ocitli v psychologickej pasci. Snad si nemyslite, ze kazdy kto ide na medicinu tam ide preto ze chce ludom skodit?
A uz ked sa zamestna ako doktor, aby sa postaral o rodinu. ... Ved oni tiez musia a niecoho zit.
Ale ked si zacnu uvedomovat o co v tomto byznise ide, ze je to len byznis. Tak potom co?
Viete kolko ludi. Dktorov lekarov len v USA spacha samovrazdu, pretoze si uvedomili, pod tlakom informacii co prenikli na verejnost si uvedomili co vsetko sposobili. Nieco podobne mozme povedat aj o tych geopolitikoch.

Ved su to ludia pre Boha. Oni to proste nevedia unist ked si uvedomia do coho spadli. A toto im ma pomoct?
Takto ich s toho chceme dostat?
Pre Boha ved nech maju srdce ty ludia.
To nevedia proti conu tu stojime ked takto hovoria?
Toto je uprimne?

Prepacte, ale ja naozaj neviem. Moznoze to naozaj myslia dobre a len robia chybi.

No, ako povedali sami.

Zlocin? Nie. Nieco horsie ako zlocin. Bola to chyba.

Mysleli to dobre a dopadlo to ako vzdycky.

Přidat nový příspěvek