Re: Re: Re: Tak to proste nie.

Cico Ciciak | 13.09.2017

> Prepac Nikdo ale to co hovorim je prave to, ze geopolitik je prave bezny zotroceny clovek. Ktory studuje tlste knihy, aby mal lepsie zazemie a vysledok je prave ten gulas.

A čo tým chceš povedať, že ľudia nemajú študovať KSB a DVTR?
Mne to naopak pomohlo a vidím, že aj ostatným ľuďom, tak nepodsúvaj nezmysly.
Iba zámer z tvojej strany alebo iba frustrácia?
Ak máš ty s tým problém, tak sa jedná iba o tvoj osobný problém - problém bude najskôr medzi stoličkou a počítačom. :)


> Tu sa kritizuju ludia za kazdu blbost, sprepacenim a potom toto?

Nevymýšľaj si a skús to konkrétne rozviesť.
Podľa mňa sa tu ľudia snažia baviť vecne a k veci, teda až na pár jedincov, ktorí majú svoje úlohy.


> Jeho obhajujete tiez je len clovek. A mi nie sme len ludia. Statna elita USA niesu tiez len ludia?

Chápeš ty vôbec pojmu "Človek" podľa terminológie KSB a DVTR?
Zjavne nie a preto len zbytočne vymýšľaš nezmysly.
Skús si najprv niečo naštudovať:

"Človekom je osoba žijúca v neustálom dialógu s Bohom (teda podľa svojho vlastného svedomia; bez prostredníka - moje doplnenie). Snaží sa neustále zvyšovať Mieru chápania chodu vecí a cieľov HNR (Hierarchicky Najvyššie Riadenie), s vôľou zameranou na kooperáciu pri napĺňaní týchto cieľov. Vníma seba ako námestníka Boha na zemi."

Kde je napísané, alebo kde sa tvrdí, že i Človek sa niekedy nemôže právom nahnevať?
Ani JK sa nikdy nenahneval, keď videl neprávosti alebo ľudskú blbosť? Bol snáď skala bez emócií? A keď sa nahneval, tak už nebol Človekom? Netáraj!
A ak chceš dávať na jednu úroveň V.V. Pjakina s neokonmi, tak evidentne nemôžeš byť normálny, za predpokladu ak to myslíš vážne.


Vravím, založil si tu zbytočné vlákno a zdá sa mi, že nie prvý krát.

Přidat nový příspěvek