Re: Re: Re: Re: Tak to proste nie.

Tomáš | 13.09.2017

Pozrite. V mnohom vám dávam za pravdu.
Podľa mňa ste velmi inteligentny clovek. Podla toho, ako posobite a vyjadrujete sa. Podla umiernenych a rozvaznych postov. A podla hodnotenia vasich schopnosti a chapania na zaklade precitania par vasich prispevkov usudzujem, ze ste inteligetny clovek.

Daleko presahujuci i toho "velkolepeho" analytika, ktory sice ma v mnohom pravdu no asi by sa tiez mal pozriet aj sam na seba kedchce kazdeho kritizovat a vystatovat sa a velebit do neba Cloveka ktoremu nesiaha ani po clenky. To posoby dost pokrytecky. Ako zakladanie nejakeho cargo kultu.

Ano rec je prave o beztrukturnom riadeni a jeho urovnach, ktore prave o to na co poukazujem.
Staci sa pozriet na Putina a hnet viem kde je aka uroven chapania a kto ma ake ciele hlboko vo svojej dusi. To ze niekto tvrdi ze mu zalezi na ludoch este neznamena ze to tak je. Obzvlast to tak neposoby, ak potom vystupuje ako nejaky arogantny hulvat, ktory svojom prejavom poskodzuje zaujmi svojej vlasti viac ako keby sedel doma a staral sa o zahradku bez zaujmu o politiku.
Potom i to dobre co clovek kona jev tieni jeho vlastnej pychy.

Přidat nový příspěvek