Re: Re: Re: Re: Tak to proste nie.

Tomáš | 13.09.2017

Nikdo.

Za 1. Kde som tvrdil, ze sa konkretne vy, alebo niekto iny tu povazuje za geopolitika?

Za 2. Ak je podla vás človek, ktorý pod vplivom systemu vyštudoval geopolitiku pretoze predmet globalna politika sa v skole neuci. Nasiel si zenu a ma s nou deti a teraz aby ich uzivil pracuje ako analytik v oblasti geopolitiky. ... I to je iba clovek, ktory robi chybi. Iba sa snazi v tomto svete nejak prezit. Nie ku kazdemu sa hnet dostane ta vasa DVTR. Neviem preco by koli tomu hnet mal byt niekto grazel, debil alebo idtiot.

_pokial takto sudite a este chcete mi nieco podsuvat tak v tom pripade mam jasno v tom kto je tu skutocny grazel.

Za 4 prinos pana Pjakina nezpochybnujem.

Za 5. to ze niekto nevie pochopit a prijat kritiku je jeho osobna zalezitost.
No ak chce potom sam niekoho kritizovat a este caka, ze to od neho niekto prijme. To znie naozaj dost pokrytecky.

Za 6. Ja tu nikoho takto neurazam a nic nepodsuvam. Iba som podal svoj názor a kritiku. Takze nechapem na com su zalozene vase reakcie.
Totiz viem co som pisal.

Za 7 . Prijmam aj nazory pokrytcov, ktory idu jedneho kritizovat a sami robia to iste a este nevedia prijat kritiku na seba.? -to je co?
Ja nesudim. Nech si robi co chce. Iba som na to upozornil, ako mi kaze svedomie. Ak vidim ze niekto roby chybu tak mu to poviem a cakam to same. Ale presviedcat sa o niecom co nieje pravda a este od cloveka ktory takto posoby. Tak to nie. No je nazor prijmem.

Ak chcete pokracovat v tomto duchu, tak nehodlam dalej reagovat. Na vas som predsa nic zle nepisal. Dokonca ani na pana Pjakina. Sami hovorite, ze na iste veci treba upozornit.
Ak to teda robite vy. To je v poriadku?
A ked to spravi niekto iny. To je spatne?

Ak to robite vy. Tak mi budume robit to same.

Clovek by nad sebou nemal stracat kontrolu. V.V.Putin.

Přidat nový příspěvek