Re: Re: Re: Tak to proste nie.

Nikdo | 13.09.2017

Nesouhlasím - já se za geopolitika nepovažuji a neznám nikoho z obyčejných lidí, kdo by se za něj považoval. Dokonce než jsem zhlédl nějaká videa od Pjakina jsem nevěděl, že nějaká geopolitika existuje. Posléze jsem zjistil, že termín geopolitika používá pár blbců (rádoby analytiků), kteří tím pojmem se snaží děla chytrými. Jestli na to nějací obyčejní lidé naletěli, tak nyní mají k dispozici informace jak je to doopravdy.

Rozhodně se to nedá vykládat tak, že Pjakin uráží nebo znevažuje obyčejné lidi, znevažuje (spíše správně zvažuje, váží dává ji správnou hodnotu jakou má) pouze tu falešnou konstrukci - píseček geopolitiky.

Je geopolitika blbost ? ANO
Jsou Ti, kteří uvažují geopoliticky grázlové ? ANO
(bůh poskytuje informace, takže pokud by to nebyli grázlové tak by jim bůh poskytl správné informace. Pokud někoho uráží, že se někdo vysmívá geopolitice, tak znamená, že se povyšuje on je někdo, kdo nedělá chyby (pouze ho podvedli) a takhle se s ním nesmí jednat. Co udělá prostý člověk, když zjistí, že dělal hlouposti, začne se smát sám sobě, protože to očišťuje a je to úleva přijít na to v čem dělal chybu).

Existuje takový moudrý starobylý příběh. Mudrc poradil nějakému mladému člověku, nenech se vyprovokovat a když Ti někdo dá radu i třeba v hněvu zkus se podle ní řídit a pokud rada zafunguje vrať se a vždy za radu poděkuj. No a mělo to nevídané následky, získal přátele ze svých nepřátel, když ostatní viděli, že nebojuje kvůli tomu, že se chce povyšovat a viděli jeho upřimnost začali se vytvářet nové lepší vztahy s okolím.

Přidat nový příspěvek