Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zaujimava diskusia

Nikdo | 13.09.2017

Přišel jsem na chuť tlustým knihám, protože poskytují potřebný kontext, aby byla informace správně vyložena a pochopena.

Například vůbec nikdo z reagujících nepochopil (ne jejich vinou, ale informace nebyla dostatečně rozvinuta), že cílím na vztah jedince a celku a že jedinec se nemůže zabývat sebou izolovaně odtrženě od celku.

Tak, zkusím ještě rozvést něco k tajným informacím. Jde o informace a některé informace je z praktických důvodů nutné tajit. Vzniká obecný problém jak informace šířit, aby nedošlo k jejich deformaci a nezpůsobili se škody jejich nesprávných pochopením. Tento problém nebyl vyřešen a malý okruh zasvěcenců je velice špatně zabezpečen, proti démonické mysli a proto všechna tajná učení byli postupně ovládnuty démony - důkazem je lidská společnost, která se nachází na hranici sebezničení (na světě je tolik jaderných pum, že by dokázali zničit svět já nevím kolikrát možná v současné době 10000x).

Způsob šíření bez autorských práv a k nastudování komukoliv kdo má zájem a navíc poskytnutí k tomu prostředků považuji za bezpečný a pro společnost stabilnější způsob šíření a uchování informací (osvojení brání pouze etika a morálka). Když jsou vytvořeny nástroje pro ovládání davu, tak ty pak se může se naučit používat každý kdo je zasvěcen, bez ohledu na morální kvality.

Přidat nový příspěvek