Re: Re: Re: Meno a adresa GP (?)

Ja | 13.09.2017

Len s myslou vnorenou do cistej lasky uprimne a v pokore. A kdekolvek takto ides a cokolvek takto ides riesit tak vzdy najdes tu najlepsiu cestu a to najlepsie riesenie a na cokolvek sa takto obratis vo vsetkom uzries pravu podstatu veci a vidis aj co je na nej "nabalene" co jej "nepatri". No nemas pravo zasahovat zo svojej vole. Len ked to skrze teba prejde ked si to neni ty ale prapodstata skrze teba. Ta vie najlepsie co v akej situaci treba. Lebo pozna samu seba. A ty si nou a ona je tebou ked si takto. A aj tieto teorie KSB ci DVRT ci co to je... to je len akoby snaha o prepis niecoho co ked si ako som pisal na zaciatku sam sebou uzries v okamihu bytia len "milion krat" cistejsie a jasnejsie a s absolutnym pochopenim a ides dalej. Este je na skodu ze to zjavne pisali vysokoskolsky vzdelani ludia pretoze ti su este viac zapleteny a zamotany v kadejakych nezmysloch ako bezny clovek bez vzdelania. A aj tak to nikomu nepomoze lebo clovek to berie zas len ako dalsiu teoriu. Pretoze ta skutocnost ako to naozaj je to sa da len zazit ako som uz pisal a je to uplne ine. Problem je len v tom ze ludia hladaju pravdu vo vonkajsom svete a to je nemozne. Ta skutocna pravda a skutocne poznanie sa skryva v nas samych. V nasej prapodstate. A tou je "boh" v nas. Ked jej dame priestor a nacuvame naladeny v laske s "otvorenou myslou" tak odpovede zacnu prihadzat. Skrze vsetko. Tak uz kaslite na knihy, teorie a zacnite hladat v sebe a uvidite ze vy sami ste odpoved na vsetko. Ako sa hovori (neviem kde :) ze nieje zazrak videt boha v nebi ale je zazrak ked chodi po zemi v ludskom tele. A to je to najvyssi a najlepsi ciel aky moze clovek na zemi dosiahnut. Nechat prejavit skrze seba svoju prapodstatu = cast "boha" v seba. To najcistejsie najjasnejsie najjednoduchsie najuprimnejsie v sebe co dokazes najst nechat "vyplavat" na povrch. Dat tomu priestor. A potom uvidis co je to zazrak. Potom este len uvidite co sa bude diat. Ked Laska bozia a cistota jeho chodi v sate cloveka vtedy sa deje co je naozaj potrebne. A deju sa za-zraky. Vcistote mysli i srdca s Laskou Ja.

Přidat nový příspěvek