Re: Re: Meno a adresa GP (?)

ja | 13.09.2017

Ja by som povedal ze to co sa tu popisuje ako GP neni nic ine ako vysledok konania ludi. To len ludia sa snazia vytvorit nejaku strukturu ci osobu na ktoru by mohli zvalit vsetko co sa na svete deje (bud to zvalia na satana, alebo na boha alebo na suseda teraz to je GP...) a preto tu niekto vymyslel nejakeho globalneho prediktora co je cisty nezmysel samozrejme. Boh (nazvite si ho ako chcete) nam dal slobodnu volu a to je nemenne. Sme jeho casti. To co vy hovorite ze to tu riadi nejaky globalny prediktor (nejaka skryta sila riadenia) to su len ludske duse ktore sa to tu nezavisle od vole ludi snazia nejako uregulovat a v spolupraci s roznymi bytostami ktore mozu menit veci ktore sa tykaju aj sposobu fungovania planety ci sposobu akym dusa skrze rozne "veci" moze "zasahovat" ci pripravovat nieco co pride "cloveku" "do cesty" ako "skuska" ci nieco potrebne v sebe zmenil... to je ta pre vecsinu ludi skryta sila riadenia. To su duse ludi. A mozno na podiv mnohych ale poviem to ze aj tieto nase duse chodia na "zasadania" napriklad pocas spanku... kde sa riesi s roznymi bytostami ktore maju na starosti vsetko mozne ale nemozu samovolne zasahovat do slobodnej vole ludi a tieto duse s nimi preberaju co ako by sa mohlo zmenit aby sa to tu "napravilo" a aby nebola "poskodena" slobodna vola "cloveka" . A preto sa teraz mozu diat aj take veci ktore sa pred tym diat nemohli, pretoze na tycto "zasadaniach" sa odsuhlasilo uz vela zmien vo fungovani mnohych veci ci uz prichodov a odchodov dusi na zem zo zeme ich priprav v roznych sferach a aj zmeny v tom aby uz ludske duse neboli "prehlucane" "clovekom", aby dostali vecsiu moznost "vplyvat" nejakym sposobom na to co je potrebne. A samozrejme treba pripomenut ze vseci sme navzajom prepojeny a sme rovnakej prapodstaty teda sme vsetci "bozie deti" len kazdy z nas pozna sameho seba len do takej miery do akej dokaze nacuvat v laske a pokore tomu co nam hovori "svet" co nam hovori nasa dusa skrze situacie ktore nas stretavaju... a ten kto dobre "nacuva" v pokore a laske ide svetom ten zisti ze dusa je to jedine co nas moze spojit s nasou prapodstatou. Ked sa clovek co najcastejsie vnara do "myslienok" ci "pocitov" co najcistejsej lasky, dobra a takto "naladeny" nacuva svetu, vtedy ti pridu tie spravne "informacie" ci skor "obrazy" co su potrebne aby si sa posunul v tom smere ktorom potrebujes a vtedy vidis aj vyznam toho co sa ti deje v zivote aj priciny aj nasledky aj suvislosti... vsetko co potrebujes vediet v danom okamihu zivota co je pre teba podstatne pripadne ked uz si na tom tak ze si si odcinil "karmu" ak si s nejakou prisiel, tak sa skrze teba mozu diat zmeny na ktore si sa (niektori) pred inkarnaciou pripravoval pripadne mozes "nahradit" tych co to nezvladli... no tych je velmi vela.. a je to tu velmi zle lebo takto "prebudenych" ludi je tu velmi velmi malo ... no vtedy si to uz neni ty... uz len cista prapodstata bytia skrze teba kona vo svete co je potrebne a teba to tak naplna ... uz len to ze mozes byt prostrednik toho ze len dakujes a slzy ti tecu od stastia ze konecne sa nieco moze zmenit a ze sa to deje skrze teba to je dar za to ze si nasiel svoju pravu tvar. Zabudnite na GP a podobne nezmysly. Treba sa otvorit laske a nacuvat v tejto laske a pokore co najuprimnejsie ako sa da a potom kazdy zisti co ako je a ako to ma byt aby sa dialo to co sa ma diat v sulade s tym najcistejsim zamerom aky tu kedy bol. Ked takto zacnu vsetci bude tu raj ako bol kedysi. Uz i len dvaja ci traja takito ludia tak sa tu moze vela veci zmenit. Ak sa ich najde viac tak to bude len lepsie a lepsie. Pre kazdu oblast sa takto pripravovali duse ludi. No mnohi to nezvladaju, este stale nespoznali svoju pravu tvar. A uz nieje o 5 minut 12 ale uz 12-ta odbila. Preto sa deju aj veci co sa nemali diat. No rozhodlo sa ze uz sa nestane to co sa stalo uz viac krat pretoze Zem za to nemoze co ludia konaju. Ona sa podujala ze svoje deti podrzi. No zem uchrania ti co to maju na starosti. Ale ludia to co spravili kazdy spravodlivo bude musiet uzriet a "premenit" na cistu energiu, odpustenie, pochopenie aby sa to tu vycistilo inak bude pre cloveka len horsie a horsie a to tak ze si to ludia ani nevedia predstavit teraz. Ale to nie pre to ze by sa niekto na nas hneval ale pre poznanie ze takto to asi dalej nepojde a kto tkto dalej pojde bude mat take ovocie ake zasial. A to o co pride a aku "bolest" beznadej.... pociti taky ktory bude pokracovat to clovek ani nedokaze v mysli obsiahnut. S Laskou a pokoru v srdci i v mysli Ja.

Přidat nový příspěvek