Zaujimava diskusia

Ra | 13.09.2017

Velice Zaujimava. (Pozn. : Priamo ku GP sa dostanem neskor v texte) pokojne sa posadte. bude to na dlhsie.

Podme Uplatnit znalosti v praxi. Vsetky potrepne informacie mame k dispozicii. su ludia ktory hovoria, ze mi ludia sme akesi "vysielace" a "prijmace" informacii. No nie len na zmyslovej urovni (oci, usi...), ale nadzmyslovej urovni. Teda recou KSB by som povedal, ze sa tu bavime o Egregoroch a noosfere.

sme teda akesi informacne kanály. Od toho je aj Anglicke slovo "channeling". Kanalovanie ci ladenie sa na ten ci onen napriklad aj egregor. teda nejake kolektivne vedomie. ci sa mozme ladit aj na prirodu - napriklad. alebo rozne ine informacne prudy vsetkeho druhu. kazdeho zaujima nieco ine a tak cerpa ine informacne prudy.

K tomu aby sme tieto informacie mohli v zmyslovom svete prijmat a spracovavat nam sluzi mozog. Tu sa tieto informacie neustale spracovavaju a prekladaju podla nasho jedinecneho vnimania chapania sveta. Mi ludia sme totiz ako snehove vlocky, ktore ako padaju a mrznu sa formuju, tak ze kazda ma iny jedinecny tvar. -Pretoze su z vody, ktora vnima/citi energiu. napriklad v podobe pozitivnych ci negativnych myslienok a emocii. (moznte si spravit pokus s kvetinov ci zrnkom rize. kazde dat do inej miestnosti a k jednej vysielavat hnev a pod a k druhej radost a usmev a pod. - co sa bude diat?. alebo skuste jednej pustat nejaky death metal a druhej mozarta (432hz) ).

Mi ludia tak isto zijeme kazdy svoj jedinecny pribeh a mame kazdy svoj jedinecny sposob komunikacie s Bohom (Vesmirom), cimkolek a kymkolvek v nom. Podla toho ako sme s nim v sulade sa nam otvaraju aj nove moznosti v mnohych oblastiach. napriklad nadzmysloveho vnimania sveta. (telepatia ci chaneling a pod). Na principe tohoto chanelingu funguju aj tzv Biblicke zjavenia. Teda Telepaticky prenos informacii s vonkajsieho zdroja do noosfery zeme a nasledne ku konkretnemu cloveku, ktory je schopny sa na dany informacny kanal naladit...
Tato schopnost je samozrejmost a mame ju vsetci. Otazka znie nakolko si to uvedomujeme a sme teda schopny ju vedome pouzivat. Od toho ake je nase naladenie napriklad emocne (vibracne) teda ci sme v pozitivnom alebo negativnom stave Ducha ci mysle sa vedome alebo nevedome pripajame na rozne informacne kanali podla toho comu zrovna v nasom zmyslovom svete/kazdodennom zivote venujeme pozornost ci co nas trapi.

Teraz prejdem k uplatneniu tohoto ladenia sa priamo tu v diskusii za pouzitia mojho chapania a kedze som hraval Assassins creed tak to bude aj v Duchu kontroverzneho hesla: Vsetko je pravda. Vsetko je dovolené.

Takze budem hladat(channelovat/zjavovat) odpoved na otazku co je to GP na zaklade informacneho knalu na ktory som schopny sa vedome naladit podla svojho zameru a vyuzijem k tomu aj vas. teda informacie s Diskusie pri com vsetky informacie odfiltrujem od niektorych povedzme rusivich elementov.

Vychadza s konkretneho zameru Hladania informacie o GP v zmysle sily, ktora riadi svet poslednych par tisic rokov. a ako je riadena, Ake su jej zaujmi a motivi.

Idicie su, ze sa jedna o Nieco Zle/temne. Choroba. Nieco zvonku. Nepriatelske voci ludom. Nieco paraziticke. Nieco co nejak riadi ludstvo s urcitim zamerom (cielom). Udrzuje ludi na urovni zvierat. v stave nevedomia. Riadi tak ze ho nieje vidiet. Teda skryva svoju pravu identitu. - nebudem rozpisovat vsetko.

Ak je problem v zasahu do systemu z vonku a jedna se teda o nieco cudzorode co zahrnulo nas globalny system pod seba tak...

Fakticky sa nie len tu povedalo, ze sa jedna o Nepriatelsky Mimozemsky kolektivy, ktory porazil a zotrocil ludstvo pred xy rokmi. Uvrhli ludi do stavu chaosu a utrpenia. - Preco nas ale neznicili? preco toto.? - Jedna sa vraj o nieco Paraziticke. To sa prejavuje aj v sucasnej paraziticke ekonomike. ... No o peniaze im asi nejde. tak o co?
Pozrime sa na historiu par tisic rokov. Same vojny chaos, utrpenie...Ale nikdy nie uplny koniec. a preco ked mame atomovky ich nechce nik pouzit. Asi nas nechcu znicit uplne. preco? parazituju. na com? na utrpeni. ako to?

Cerpaju nasu zivotnu energiu. preto dochadza k degradacnym procesom. oni nechcu ludi znicit lebo sa nami zivia. nasimi emociami. a ked trpime a citime strach, tak im to ide najlepsie.
Pretoze v tedy mame tzv. nizke vibracie a oni sa na nas dokazu naladit a cerpat nasu energiu s biopola.

Gp nieje ziadna skupina ludi, ktory nemozu opustit planetu a preto ju teraz potrebuju zachranit. oni nechcu prist o svoje pasienky. v tom je ten hacik.
Preto neustale vojny pri com si vzdy nechali nejaky ostrovcek aby to mohli upokojit. preto projekt zlatej milardy. aby mali vystarane. raz a navzdy. - :) maju smolu ;)

Leze GP to je aj Ludstvo. A vo vesmire posobia Sily svetla. Ludom naklonene bytosti, ktore sa snazia o nasu zachranu a tak cinnosti GP brania do tej miery, aby nezasahovali do Vole ludi, ako to robi sucasny GP. Ale aby mali ludia na vyber. aby si sami mohli zvolit. aby nas GP nemohol znicit. aby musel jednat. aby nemal na vyber. pretoze ak nemusi tak dohodu nedodrzi. ako zapad ktory pod GP.

Vyraznym medznikom v misii na oslobodenie ludstva bola tzv. Krystovska misia. Bol to cas kde doslo k Inkarnacii povedzme bytosti/í s najvyssich urovni vesmiru (riadenia). Misia Samotneho Krysta coby biblickeho mesiasa je len castou a velkym medznikom rozsiahlej operacie, ktora sa tiahne celou historiou ludstva a vrcholi v sucasnosti.

Ako mozete vediet, tak vasi predkovia poznali mnohe veci a na sucasne udalosti varovali a pripravovali dnesne ludstvo na sucasnu sytuaciu davno pred tym nez nastala tzv doba temna, ktora trva do dnes. no uz pomali odchadza na vecnost. - Je to dlhy proces. No nie zas tak dlhy. teraz uz idu veci rychlo.

Takze sa o tom vedelo. Ze touto fazou ludstvo bude musiet prejst. A ako to bude prebiehat zalezalo iba od nas. No niekto asi nebude verit, ale sytuacia je aj napriek vsetkemu co sa v sucasnosti deje viac ako priazniva, pretoze to vedie k tomu, ze ludia sa postupne zacinaju zobudzat. Hladat informacie a vnimat realitu.

Preto je dolezite aby sme dvihali svoje tzv. vibracie. teda aby sme boli pozitivne naladeny. Emocie a pokojna mysel su v tomto velmi dolezite. Preto radim pridrzat sa celym ucenim Krysta. tak ako vam je k dispozicii. a vsetko sa vam odhali.

Přidat nový příspěvek