Re: zaváhanie

Nikdo | 11.09.2017

Vaše úvahy se ubírají podobným směrem jako u mně. Proto termín GP chápu pouze ve smyslu modulu řízení. Definice je pro současné potřeby dostatečná, časem odhalíme více.

Vidíme obrázek a nějak ho nazveme třeba "žena" jenže žádnou skutečnou ženu neznáme a tak co vidím je nějaký obraz (spíše v našem případě subjekt nebo objekt nebo proces) a ten má nějaké vlastnosti, Vidíme a víme, že GP ovlivňuje a zavadí záměrně deformované představy fungování světa do myslí nových generací. Dále víme, že to dělá to prostřednictvím kurátorů, kteří vybírají a filtrují kádry v umění a vědě a ve strukturách řízení. Málo toho víme zatím o vlastních kurátorech. Možná pravá tvář ďábla(GP) bude možná odhalena již za našeho života.

K Pratchettovej Zemeploche, také mne velmi oslovil a bavil. Pratchett tam kope za lidský modul psychiky (třeba Smrť) a který má hodně i dalších hrdinů knihy. Právě tito hrdinové s lidským typem psychiky udržují svět pohromadě, ovšem jejich pouze pár a okolo je dav s nízkou morálkou a démoni, proti kterým zachraňují svět. Kurátoři dovolili rozšířit tuto literaturu, protože šikovně popisuje biblickou koncepci uspořádání světa. Žádný z hrdinů se nesnaží o lepší svět a čtenář nabývá dojmu, že tak to prostě je a nemůže být jinak. Tak funguje literatura a obraz od GP- je pár dobrých kteří zachraňují situaci před krachem. Další rádoby adept na globální navládu neokons šíří umění, kde je úplně vytěsněn lidský typ psychiky a všichni usilují pouze o své malé nízké zájmy jakýmikoliv prostředky.

Přidat nový příspěvek