Re: Re: Re: Re: Mmmm

Sirius | 08.09.2017

Tych "navodov" tam je mnoho a na vsetko mozne od vymyslu sveta.

Ake je moje chapanie Biblie? Uz si si odpovedal. Vipichol som podstatu v pozitivnych uryvkoch. Takze pozitivne.

Nabadanie k lichve? Ano. Iste je to tam doslova takto napisene. No ja v tom ziadne nabadanie k lichve/uzere nevidim. A uz vobec nie urcene Zidom. Jezis bol predsa tiez zo Zidov.
Vari on bol lichvar?

Kto je Zid podla Biblie a co sa o nich pise v Starom i novom ZaKone? Kto je Zidom podla zo Stareho Zakona kto podla Jezisa? A co o nich hovoria jeho ucenici?
Kto je vyvoleny s povolanych? Kto je Zid a kto je Zid?

Zidia su taky aj taky. Ako pise Biblia. Zid Neznamena iba Hebrejca. Slovo Zid neznamena vyvoleneho. Ved kto je vyvoleny? Koho si Boh vyvolil? Zidov. Od nich prisiel Jezis.
Komu hovoril Jezis?
Koho ucil? Koho uzdravoval?
Zidom aj NeZidom. Kazal Zidom aj v inych narodoch, ktory neboli Zidmi. Tak Kazal i NeZidom medzi Zidmi. I oni sa divili Jeho uceniu. No boli Zidia i NeZidia ktory ho pocuvali a brali sa priklad od neho. i taky boli ktory si nebrali priklad ci taky ktory ho ani vobec nepocuvali.
tak triedime Zidov od NeZidov.
Boli teda s radov Zidov aj nezidov. Vyvoleny s Narodov.

Vyvoleny Zid je ten ktory bol pozvany na nebesku hostinu a na pozvanie neprisiel. A tak Boh poslal svojich sluhov k pohanom do vsetkych narodov sveta aby pozvali kazdeho koho stretnu na nebesku hostinu.
Kazdemu Zidovi i NeZidovi tak bolo predane pozvanie do nebeskeho kralovstva. Tak im bolo povrdane k maju prist a ako sa maju ustrojit.


Podla toho sa kto pride, ak prijal pozvanie.
Podla toho, ako sa ustrojil ak pozvanie prijal.
Podla toho budu poznany kto je vyvoleny s povolanych. Kto je pravim Zidom zo Zidov. I to kto je NeZid z radov Zidov a kto Zid z radov NeZidov.

I Tak poznave ich.

Přidat nový příspěvek