...

Alfei | 05.09.2017

...Dostatečně všeobecná teorie řízení říká, že je třeba celý svět rozvíjet komplexně harmonicky, aby všichni měli všechno. Cožpak nevidíte ten rozdíl? Vždyť je zásadní?...

Nebudem hodnotit co hovori DVTR, pretoze mi to neprinalezi. Nech si to posudi kazdy sam.

S tym komplexnym a harmonickym rozvojom je to velmi sympaticke. Myslim ze tu sa zhodneme.

Co sa tyka specifickeho zamerania a pohladu na svet s pohladu VP SSSR teda Ruska na riadenie a GP, tak tu mozem tiez suhlasit s tym, ze je svojim sposobom jedinecna.

No s toho kontextu mam taky pocit, ze ... No ... Akoby som to... Trosku mi tam smrdi taka nadradenost, akoby prace VP SSSR boli nieco extra. (Nepochibne mi boli v niecom prospesne nooo...)
ale... Ze by len ich citanim sa zo mna stane clovek s ktorym sa pan Pjakin pak bude o necem bavit.? Mam taky pocit..., Ako keby som bez toho pre neho ani nebol clovekom, ktory je schopny niecomu rozumiet ... Aj riadeniu, bez rezania vlastnej vetve. Akoby som bez toho nebol schopny mysliet, citit, hovorit pravdu a konat dobro.

Nech sa snazim ako chcem, tak sa toho pocitu nemozem zbavit. Popravde uz tieto pasaze ani moc nevnimam a niekedy ani necitam.

Mozno mam len blby pocit bo to mozno celkom nechapem. No asi viem co si o tom musi mysliet a citi mnoho ludi na co smeruju aj tieto otazky, ktore pan Pjakin evidentne nevnima. Mozno mu jeho nepochibne skvele intelektualne schopnosti trosku prerastli cez hlavu.
Mozno sa jedna len o nepochopenie. Neviem, ale skratka mam ten pocit. Treba je to nieco ine co pochopim ked precitam vsetky knihy VP SSSR.

No dovtedy si vistacim aj s Nezabijem, nepokradnem, nepoklamem, nezlorecim...

Ja som pán môj a nebudem mať iných pánov okrem mňa, aby som sa im klaňal. Svojmu pánovi sa klaniam v duchu a v pravde.

No... mozno mi to nie vzdy ide, ale vsetko sa treba naucit... A pravdu cinit :) .

Přidat nový příspěvek