Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: PPK

Alfei | 04.09.2017

Jo no... Nektere veci by mozna predse jen bylo lepsi resit mezi styrma ocima.

Nooo...
Myslim si vsak, ze tu je to predsa len prihodnejsie a to s toho dovodu, ze ked sa pozrieme na zaciatok nasej konverzacie pod: ... Proc nemuze byt ksb jednoducha.... A porovname si to, jak se bavime ted, tak mozme byt dobrym prikladom ostatnym. Ako spolu normalne jednat, dalej hovorit a hladat spolocnu rec ci body v nasich cieloch aj napriek pociatocnemu nepochopeniu a malej povedzme slovnej potycke, kde sme sa tak nejak vzajomne otukavali a povedzme urcovali si podmienky vzajomnej komunikacie.
Tiez napriek trochu rozdielnej (sub)kulture ci pojm aparatu a sposobu vyjadrovania si dokazeme porozumiet, vzajomne sa pochopit a najst zhodu. To je velice dobre znamenie a posun dobrym smerom, ak uvazim niektore predosle diskusie. (Bez toho ze by som ich hodnotil a k niekomu sa priklanal).

Takto sa naviac aj ostatny mozu zapojit, alebo len sledovat a zyskavat tak mozno nove informacie ci inspiraciu.

Je tam mnoztvo veci a bodov, ktore mozme skusit nejak rozvinut a vzajomne si tak overit nase chapanie, rozsirit si pojmi, ci zyskat nove zaujimave subjektivne pohlady na objektivnu realitu a vzajomne si tak rozsirili svoje vlastne, subjektivne hladisko.

Mozno tak inspirujeme bojujuce strany ktomu, aby zlozili svoje zbrane a sadli za jednaci stol spolu snami a zacali odburavat vzajomne nezhody stavanim na spolocnych zakladoch. Hladat zhodu, ktora tam nepochybne je vzdy pritomna. My sme sa už o tom presvedcili.

"Stacilo iba nastavit druhe lice." Nastavenie druhej tvare No bez nejakej totalnej rezignacie v zmysle: fackuj me kolik chces a ja si to proste necham libit. - To Ne!
Ako o danom podobenstve povedal aj Putin. Aby som ho +- prafrazoval.
...Ak to znamena, ze sa mame nechat dobit na smrt, tak potom asi niesom dobry krestan.

No Obcas to aj zafunguje, ako ma. :)



Přidat nový příspěvek