Re: PPK

x | 03.09.2017

Pro Alfei :
Ten pan PKK je autor článku "Zdánlivě věčná světovláda ideologií darebáků", který je dole v příspěvku "Nová kritika programování lidí od PKK", přečti si ho ..
Na jiném místě jsi se zajímal o symboliku trojúhelníka v logu webu, a vedl jsi v souvislosti s tím dlouhou polemiku ..
Trojuhelník je hlavně symbolem živlů: Oheň, Země, Vzduch, Voda .,.
Trojuhelník s vcholem směřujícím nahoru je symbolem živlu Oheň, trojuhelník s vodorovnou příčkou v polovině výšky je symbol živlu
Vzduch ..
Trojuhelník s vcholem směřujícím dolů je symbolem živlu Země, trojuhelník s vodorovnou příčkou v polovině výšky je symbol živlu Voda ..
V případě loga tohoto webu se jedná o Zemi a Mrtvou vodu - základní dílo OS KSB/DVTR .., pro toho kdo chápe skrytý symbolismus to prozrazuje mnoho ...
Zajímáš se o duchovní věci, které jsou obsahem Esoteriky .. Pro úvod do této problematiky si pořiď knihu "Osud jako šance" od Thorwala Dethlefsena, možná bude i v el. podobě na uloz.to .. S využitím principů Astrogie jsou tam vysvětleny základy .. Astrologie je pro Esoteriku základní vědou, podobně jako Matematika pro Přírodní vědy ..
V OS KSB/DVTR nic z toho co hledáš nenajdeš, v souvislosti s touto záležitostí se můžeš zajímat o téma Co jsou to sekty ..
Chci tě požádat, abys o tom co jsem ti napsal nezahajoval diskusi na tomto místě, bylo by to mimo téma ..Můžeš se vrátit na téma "Proč nemůže být KSB vysvětlena "krátce a jednoduše" a vytvořit tam novou diskusi .. Ale předem ti říkám, že dlouhé polemiky, nejsou mým šálkem čaje ..
"

Přidat nový příspěvek