Re: Re: Zdravím. Podľa seba súdim teba?

Alfei | 05.09.2017

Neviem ci mam nieco lepsie a ci to bude funkcnejsie. Mozno to bude skor len doplnenie samotnej DVTR.

Vlastne to moje je to o tom co hovoris. Hladat zhody. Tiez tym, ze vysvetlime nezhody. Prestylizujeme ci inak povieme nepochopenu vec. (Nezhodu). A to tak, ze ju prisposobime danemu posluchacovi.

Mozno nejake projekty, kotore by sa specializovali na oblast vzajomnych vztahov KSB nejakej inej koncepcie. Ci uz nabozenskej, alebo svetskej. Hlavne v konverzacii Hladanie spolocnych bodov a na tom stavat.
Tu si myslim, ze mozem byt prospesny. Skor v tom vseobecnejsom zmysle. Ze sa vlastne snazim rozbehnut urcity proces. Myslim, ze je zjavne o co mi ide. Co robim. :)

No netreba zatvarat oci pred nezhodami. Prave naopak a treba hladat sposoby, ako tu najst nejaky kompromis. V podstate ... Neviem ci ma pochopis spravne. Ono sa da ist takou cestou kde v podstate ustupim zo svojej pozicie a zaroven si zostat trvat na svojom. Nenapada ma teraz taky dobry priklad.... Hmmmm...

Povedzme, ze len zmenim svoj postoj.

Nieco ako ta nasa sermovacka :) . Jo ... vlastne sme oba zysli s piedestalu. (ak sme na nom boli)

oba sme si presadili svoje, oba sme viac ci menej prijali premisiu toho druheho a zaroven sme si zachovali to svoje.

Je to trochu ako s tou mozajkou a kaleidoskopom. Nedoslo k nejakej totalnej zmene obrazu. Ale jeho doplneniu.

Tu mame teda dalsiu zhodu.

Přidat nový příspěvek