Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím. Podľa seba súdim teba?

Alfei | 02.09.2017

prepacte, ake urazeny? Jasne ste mi dali najavo, ze s mojim sposobom hladania nesuhlasite. Dali ste mi najavo o com to tu je. Ja proti tomu nic nemam. Ale pokial napisem ze som DVTR cital ale bolo to pracne a ked som pochopil o com to je, ze to uz chapem, tak som si vzal inu knihu a chcel som sa svami o to podelit, ale vy ste mi napisal toto:
My navrhujeme DVTR.
Ak ste ju nečítali a chcete sa ku nej vyjadrovať, vyzeráte čudne(mierne povedané).
Tento portál je zameraný na jej vylepšovanie,
prípadne nájdenie, alebo vytvorenie lepšej, komplexnejšej, voči nej objemnejśej alternatívy v každodennom živote funkčného SOCIOLOGICKÉHO OPERAĆNÉHO SYSTÉMU.

Prepacte, ale toto vnimam ako pokus o urazku a podsunutie nepravdy do mojich ust. ja som nikde nenapisal ze som DVTR necital. prave naopak. a vy mi napisete hento?
prepacte, ale ako mam na to asi reagovat?
a to sa mam bavit s clovekom ktory so mnou jedna takymto sposobom. Ze tvrdi ze som povedal nieco co som nepovedal a na zaklade toho tvrdi zo posobym cudne? Ja? to vase spravanie je cudne. ( s mojho pohladu urcite)

Ja proti vasmu sposobu hladania nic nemam. Ja mam svoj a vy zase svoj. Pokial vam DVTR nieco dava a je to vas pohar vina podla vasho gusta, tak ak chcete tak citajte. no iba ak chcete. Ja to nikomu nevnucujem. Ja nikomu nehovorim precitaj si Thostena bo ja som ho cital a potom sa s tebou budem bavit. ja sa bavim s kazdym no niektore info nejde predat vsetky naraz a tak podla casu nacrtnem co povazujem za nutne a pripadne poviem: ak chcete vediet viac, tak viem ze tieto informacie su tam, tam a tam.
no mozu byt aj ine zdroje no ja cerpam s tychto. Ja svoje chapenie nevnucujem, ani povinnu cetbu. Zato sa vsak rad o svoje chapanie a poznatky podelim, ale svojim sposobom. Nie tym vasim. ja vam moj sposob nevnucujem. Ja sa vas snazim pochopit co mi hovorite a co tym mate na mysli. Myślim si, ze som vas pochopil a chcel som vam ponuknut iny pohlad.
no asi to bolo silne kafe. neviem.

Ja nikomu nebranim citat KSB ci DVTR. Pokial to cloveku nieco dava a vyzna sa v tom... alebo tomu rozumie, pretoze je to jeho chapaniu blizko a tento sposob predania informacie mu vyhovuje, tak nech to cita. Preco nie? Mne trvalo sice dlho nez som to pochopil, pretoze som si musel ujasnit pojmy a potom som zystil, ze to co sa tam pise uz chapem. inym sposobom. s inymi pojmami. preco sa mam ucit dalsie pojmi na to co uz viem ak tomu kto ma chce pochopit to dokazem povedat inym sposobom.
Ja nech sa snazim ako chcem, tak tento súposob mi proste nevyhovuje pretoze som iny. Preco by som mal byt rovnaky ako ostatny?

Vy tvrdite ze som na nejakom piedestale. ja si to o sebe nemyslim. Co je toto za sposob jednania?

keby ste mi radsej odpovedal normalne na moje otazka, ako ja na tie vase, tak sme si toto mohli usetrit.
Ja na vas niesom urazeny, ale toto si skratka vyprosujem!!!

a ked mi naznacite, ze sa mam but prisposobyt, alebo odyst ci sadnut na tribunu. tak sa potom necudujte, ked napisem ze nehodlam pokracovat v konverzaci v takomto style.

ako by ste na to reagoval vy? to sa nehate len tak urazat a klamat a vkladat si do ust nieco co ste nepovedal?

Přidat nový příspěvek