Re: Re: Re: Re: Re: Zdravím. Podľa seba súdim teba?

Alfei | 02.09.2017

ano mate na to pravo. Nemusite so mnou szhlasit. mozno sa vsak jedna len o nepochopenie mojich myslienok, alebo ich nie najlepsie vyjadrenie. neviem a nechcem to hodnotit a robyt nejake zavery.

Ja som nevravel, ze som ju vobec necital. hovorim ze som cital no nie celu pretoze to pre mna bolo pracne. nebol to moj salok kavy.
Mozno som na to len nedozrel. no to co som s toho vyrozumel po prelozeni do mojho chapania sa zhoduje s tym co som vypozoroval s praxe. "Neviem" aky mate dovod k takiymto narazkam. - recnicka otazka.

moj navrh je dialog. pretoze povedat niekomu nasledovne: najprv sa nauc to a to a precitaj si hento a potom sa s tebou budem bavit mi pride ako elitarsky pristup a vrchol arogancie. na vlastnej kozi som sa presvedcil, ze to nieje spravna cesta.

Inak proti KSB nic nemam. je to uzastne dielo. a rad si niektore prace precitam.

Moj navrh bol konkretny. Nesirit Ksb a Dvtr arogantnym a povyseneckym sposobom, pretoze to sa casom obrati proti samotnej KSB a teda aj je nositelom a Rusku, pod ktoreho vlajkou sa KSB siri. Moj navrh bol o zjednoduseni DVTR pre jej priblizenie jednoduchym ludom.

No zda sa ze som nebol pochopeny. a tie pokusy o vlozenie mi niecoho co som nenapisal. miesto toho ste scela opomenuli moj navr na zlepsenie KSB a na zaklade toho usudzujem, ze vase umysli niesu najcistejsie.

Nechcel som si zafilozofovat. proste som sa chcel nejak zapojit do tohoto procesu, ale zda sa ze som bol odmietnuty a preto odchadzam. Nevidim ziadny zmysel v takomto style komunikacie.


Len som sa spytal a nedostal som odpoved. Mne vsak taka odpoved staci.

Majte sa krasne a vela stastia.

Přidat nový příspěvek