Re: Re: Vznik lidových demokracií v SSSR osvobozené Evropě a v Československu po roce 1945

Lexa | 29.08.2017

Tak to, že první republika byl přechodný židozednářský projekt, který měl za cíl rozvrátit rakouskou monarchii a nastolit nové měny (koruna byla vázána na dolar) a připravit zdrojovou základnu pro Drang nach Osten, je dneska už vcelku jasné. Viz i "naše" vlajka s modrým trojúhelníkem - zednářskou zástěrou.
V podzemí hotelu na Národní, kde se scházela Masarykova Maffie, tam dnes provází prachaté zájemce jistá paní Silbersteinová, dosti zasvěcená osoba. Koho zajímají židovské intriky v meziválečném období, může si přečíst Bartošovu Obřezanou republiku, dobře ozdrojovanou a zasvěceně napsanou práci.
Po válce to bylo tak nějak, jak říká Valerij Viktorievič. Chcete socialismus? Tady ho máte. Pak všichni, co volili komunisty, jenom koukali. Z mojí rodiny je nevolil jenom praděda, protože byl v legiích a viděl na vlastní oči, co se v Rusku dělo. Ostatní je volili a zbytek života si jen rvali vlasy. V šedesátých a osmdesátých letech už se nežilo tak špatně. Ale že by to byl nějaký ráj, to zase ne. Uniformita a omezování tvůrčího potenciálu samostatně myslících lidí je frustrující a proti přírodě.

Přidat nový příspěvek